Skip to main content

AccessTr.neT

Arka Planda Kod Çalışırken Açtırılan Form Kapatılıncaya Kadar Kodun Devam Etmemesi

Arka Planda Kod Çalışırken Açtırılan Form Kapatılıncaya Kadar Kodun Devam Etmemesi

Çözüldü #1
ilk formda değerleri yazıp işaretliyorum bu değerler ile arka planda işlemler yaptırır iken

OpenForm ile yeni formu açtırıp yeni açılan bu formda kullanıcıdan bilgiler alarak gelen değerler ile gelen değerleri kullanarak işlem ve karşılaştırmalar yaptırıyorum
ama
arka planda kodlar çalışırken bu formu açtırıyor formu kullandırıyor ama ben formu açtırdığında beklemesi arka planda yeni açılan formdan gelecek değer ve komuta göre devam etmesinin istiyorum fakat ilk çalıştığım formla formun arka planında çalışan kodlar bu formu açtırdık dan sonra işleme devam etmeden yeni açılan formu kapanmasını (kapandıkdan sonra kaldığı yerden) işleme devam etmesini sağlamak için hangi kodla formu açtırmam veya beklemesini sağlamam lazım

'-------Dosya kayıt için Gerekli kontrol edilmek için form açtırıp kontrollerden sonra dosya kayıt ediliyor ----------------------

'---form açılıyor forma değer gönderiliyor
Tlp_Dosyası = Talepler_dosyası
DoCmd.OpenForm "Kayıt_uyarı"

'----------------Gelen değere göre kayıt yapılıyor------------
Talepler_dosyası = Tlp_Dosyası

.Application.Documents.Item(1).SaveAs Talepler_dosyası
.Application.Quit
Call Yükleniyor_simge
End With
Değişimde gelişimde beyinlerin değişmesi ve gelişmesi ile olur. By Bibib

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Arka Planda Kod Çalışırken Açtırılan Form Kapatılıncaya Kadar Kodun Devam Etmemesi - Yazar: bibib - 10/10/2020, 00:10
Task