Skip to main content

AccessTr.neT

Access Alt Forma Başka Bir Formdan Bilgi Getirmek

Access Alt Forma Başka Bir Formdan Bilgi Getirmek

Çözüldü #1
Merhabalar,

Yaptığım bir çalışmada bir hata ile karşılaştım. Asıl formdan buton ile alt form aç yapabiliyorum. Açılan formda da öğrenci noyu getirebiliyordum. Ancak bir değişiklik sonrası bunu tekrar yapamıyorum. Eski kayıtlarda bir sorun yok ama değişiklik sonrası yeni kayıtlarında öğrenci numarası gelmiyor. Bu nedenle istediğim şu özellikleri çalıştıramıyorum.

1) Ö. Kayıt formunda ödemeler butonuna bastığımda ödemeler alt formunun açılmasını ve sadece o öğrenciye ait bilgilerin gelmesini istiyorum. Girdiğim bilgiler o şekilde kalsın ve tekrar açtığımda değişmeden gelsin.

2) İlk kayıt sırasında ödeme türü peşin ya da taksitli seçildiğinde şu işlemleri yapabiliyorum. Ancak sayfayı kapatıp açtığımda bu özellik kayboluyor.

Ödeme türü peşin seçildiğinde taksitle ilgili kısımlar kilitlenecek, taksit seçildiğinde ise peşin ile ilgili kısım kilitlenecek.

3) Ödeme türü peşin seçildiğinde taksitli kayıt rakamı görünmez oluyor ancak sayfa kapatılıp açıldığında bu özellikler kayboluyor tekrar yapmak gerekiyor.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosyamı drivedan paylaşıyorum.

https://drive.google.com/file/d/18dvej30...sp=sharing

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access Alt Forma Başka Bir Formdan Bilgi Getirmek - Yazar: ahmet4343 - 17/12/2020, 21:04
Task