Skip to main content

AccessTr.neT

Access Sorgu Ve Form İlişkisi (beginner Seviyesi :)

Access Sorgu Ve Form İlişkisi (beginner Seviyesi :)

Çözüldü #1
Arkadaşlar herkese hayırlı günler.Access konusunda embesil seviyesinde bir kişiyim,lütfen sorularımdan dolayı kınamayın Img-grin Access te sorgularla ilgili ciddi sıkıntılarım var,ne yaptımsa kafama girmedi bu sorgu işi.Bu konuda videolar izledim olmadı,örneklere baktım olmadı,o örnekteki tekniğin aynısını uyguladım benimki yine olmadı. Ekte örenk bir proje yükledim,sevgili dostlar zahmet edip buna sorgu örnekleri ekleyebilirmisiniz,bu konuyu izzeti nefs meselesi ettim kendime zira.Ne yapmak istiyorum? Farzı misal formda görünen tabloda alanlara göre sorgulama,text box tan sorgulama,combo box ile sorgulama yöntemleri.Ayrıca bu combo box ve text dosyaların tablolarla ne gibi ilişkisi oluyor bu konularda embesile anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.Mantığı anladım lakin formlara geçince sorgu işini çözemedim,yoksa sorgu tasarlayıp veriyi çağırabiliyorum,ne var bu sorgu/form işinde nedir olmayan,neyi eksik yapıyorum?  Icon_rolleyes Çok teşekkür ederim şimdiden
.rar Database4DENEME.rar (Dosya Boyutu: 56,56 KB | İndirme Sayısı: 1)
Son Düzenleme: 11/01/2021, 16:20, Düzenleyen: transform.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access Sorgu Ve Form İlişkisi (beginner Seviyesi :) - Yazar: transform - 11/01/2021, 16:18
Task