Skip to main content

AccessTr.neT

Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt

Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt

Çözüldü #1
Arkadaşlar Herkese Kolay Gelsin

Access Veri Tabanında Benim Sizlerden Bir Ricam Olacak
-Frm_Menü'de 8 Adet Reyon Butonu Bulunmakta (Manav, Şarküteri, İçecek, Kozmetik, Temel Gıda, Atıştırmalık, Temizlik Ürünü ve Kağıt Ürün) Adında
-Frm_Menü'de Hangi Reyon Butonuna Tıklarsam Tek Bir Form'da Frm_Kayıt Ekranı Açılıyor
-(Örnek: Manav Butonuna Tıklayınca Frm_Kayıt Ekranı Açılıyor, Şarküteri Butonuna Tıklayınca Frm_Kayıt Ekranı Açılıyor, Diğer Butonlar'da Aynı Şekilde Kendi Reyonları Tek Form'da Açılıyor)
-Frm_Menü'de Manav Butonuna Tıklayınca Frm_Kayıt Ekranı Açıldığında Manav Bilgileri Geliyor.
-Burda Manav Reyonuna Ait Girişler Oluyor.
-Kod Sütununda Örnek Olarak Ben Manav Reyonun'da 1 den 11 e Kadar Giriş Yaptım.
-Benim Sizlerden İstediğim.
1-Kod Sütunun'da Mükerrer Sayı Var İse ( Mükerrer Kod ) Butonuna Tıklayınca Bana Hangi Numaralardan 2 Adet Varsa Sonuç Bildirmesini İstiyorum.
2-Kod Sütunun'da 1 den 11'e Kadar Hangi Sayı Eksik İse ( Eksik Kod ) Butonuna Tıklayınca Bana Hangi Numaralar Eksikse Sonuç Bildirmesini İstiyorum
3-Kod Sütunun'da Kaç Tane Sayı Eksik Var İse Ekteki Örnek Resimde Gözüktüğü Gibi Varsa Sonuç Bildirmesini İstiyorum.

-Frm_Menü'de Manav Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 2 Adet Sayı Eksik ( 2 ve 9 Nolu ) Kod Eksik Ekranda 2 Olarak Çıkmasını İstiyorum. Eksik Sayı Yoksa Sıfır Olarak Gözükmesi İstiyorum.
-Frm_Menü'de Manav Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 1 Adet ( 1 - 1 ) Mükerrer Kayıt Var Olduğunu Mükerrer Kod Butonuna tıklayınca Görmek İstiyorum
-Frm_Menü'de Manav Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 2 Adet Sayı Eksik ( 2 ve 9 Nolu ) Eksik Kod Varsa Eksik Kod Butonuna tıklayınca Görmek İstiyorum

-Frm_Menü'de Şarküteri Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 3 Adet Sayı Eksik ( 2 , 6 ve 10 Nolu ) Kod Eksik Ekranda 3 Olarak Çıkmasını İstiyorum
-Frm_Menü'de Şarküteri Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 1 Adet ( 3 - 3 ) Mükerrer Kayıt Var Olduğunu Mükerrer Kod Butonuna tıklayınca Görmek İstiyorum
-Frm_Menü'de Şarküteri Buyonuna Tıkladığımda Frm_Kayıt Ekranın'da 1 ile 11 Arasında 3 Adet Sayı Eksik ( 2 , 6 ve 10 Nolu ) Eksik Kod Varsa Eksik Kod Butonuna tıklayınca Görmek İstiyorum. Eksik Sayı Yoksa Sıfır Olarak Gözükmesi İstiyorum.

-Frm_Menü'de Diğer Butonlara Tıklayınca'da Aynı Şekilde Görmek İstiyorum. Her Reyonun Kedndine Ait ( Eksik Kod Sayısını , Mükerrer Kod Sayısını ve Hangi Kod Numarası Eksik İse Onun Numaralarını Görmek İstiyorum.)

-Bu İşlemi Tek Bir Tablo veya Sorgudan Kendi Reyon Gruplarına Göre Yaptırabilirmiyiz.

Vakit Ayırıp Konumu Okudunuz ve İlgilendiğiniz İçin Çok Teşekkür Ederim. Sağolun
.rar Eksik Evrak ve Mükerrer Kayıt.rar (Dosya Boyutu: 77,49 KB | İndirme Sayısı: 3)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: golf2000 - 27/01/2021, 18:07
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: ozanakkaya - 27/01/2021, 19:45
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: golf2000 - 27/01/2021, 20:19
Re: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: golf2000 - 27/01/2021, 21:05
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: ozanakkaya - 27/01/2021, 21:39
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: golf2000 - 27/01/2021, 22:06
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: ozanakkaya - 27/01/2021, 22:28
RE: Eksik Evrak Ve Mükerrer Kayıt - Yazar: golf2000 - 27/01/2021, 23:30