Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Hücresindeki Bilgiyi Toplu Maillere Otomatik Ekleme

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
17
1211

Excel Hücresindeki Bilgiyi Toplu Maillere Otomatik Ekleme

Çözüldü #1
Merhaba
Uygulamada toplu mail gönderiyorum. Bu mailleri gönderirken her mailin başına hitaben o mail adresinin bulunduğu satırın C hücresindeki Firma Unvan bilgisinin eklenmesini sağlamak istiyorum. Bu işlem normalde Office WORD uygulaması yardımıyla çözülüyor. Fakat uzun zaman alıyor.

Kodda .Body = ifadesinin devamında yer alan

"Sayın yetkili, Ekte 2021 WINPERAX Teknik Ürün Kataloğu dikkatinize sunulmuştur. İlginizi çekeceğini ümit ederek, firmalarımız arasında kalıcı bir işbirliği oluşması temennisi ile sağlıklı günler dileriz."

tümcesinde ki Sayın Yetkili ifadesinin Resimdeki bilgilere göre C sütununda yer alan Unvanlara göre değişmesini sağlamak istiyorum.

Sn.FIRATEX Alimünyum ve Camlama Sistemleri

Ekte 2021 WINPERAX Teknik Ürün Kataloğu dikkatinize sunulmuştur. İlginizi çekeceğini ümit ederek, firmalarımız arasında kalıcı bir işbirliği oluşması temennisi ile sağlıklı günler dileriz."

Sn.WINPERAX CAM BALKON SİSTEMLERİ AŞ.

Ekte 2021 WINPERAX Teknik Ürün Kataloğu dikkatinize sunulmuştur. İlginizi çekeceğini ümit ederek, firmalarımız arasında kalıcı bir işbirliği oluşması temennisi ile sağlıklı günler dileriz."

[Resim: do.php?img=10892]
.rar WINPERAX - F.rar (Dosya Boyutu: 114,37 KB | İndirme Sayısı: 1)
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Excel Hücresindeki Bilgiyi Toplu Maillere Otomatik Ekleme - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 11/04/2021, 13:40