Skip to main content

AccessTr.neT

Visual Basic 6.0'da hazırlanmış Namaz Vakitleri.

Visual Basic 6.0'da hazırlanmış Namaz Vakitleri.

Arkadaşım bir proje için gerekiyordu çok güzel olmuş eline sağlık. çok makbule geçti allaha emanet ol iyi çalışmalar
Paylaşım için Teşekkürler. çok faydalı bir program
üzgünüm ama bu çalışmıyor yani vakitleri listelemiyor.
Evet çünkü diyanetten çekiyor. Diyanet sayfa tasarımını değiştirince ve webservis şekline çevirince sameorjin meselesi yüzünden cross-domain sorgulama yapılmıyor. Ancak Html parse yöntemi ile yapılabilir. Vakti olan ve uğraşabilen varsa ben de kodları almak isterim. Zira ben diyanetten daha önce çektiğim vakitleri şimdi çekemiyordum. kendi kodlarımı xml dosyadan okuyacak şekilde ayarlayıp belli bir şehrin yıllık namaz vakitlerini xml dosyaya yazarak hallettim. Ama dinamik olarak bu kodları düzenleyecek olan kardeşlerimiz varsa şimdiden Allah razı olsun... Çok faydası dokunur kardeşlerimize...
(20/09/2009, 05:53)maytas yazdı: Merhaba.
Ramazan ayı içerisinde Vb 6.0'da hazırlanmış imsakiye programını paylaşmıştım.
Malüm Ramazan bitti ve ben bu programı illere göre namaz vakitleri olarak düzenledim.
Program mevcut vakti kırmızı fontlu olarak işaretliyor ve bir sonraki vakte kalan zamanı bildiriyor.

[Resim: 93994759.jpg]
Selamun aleyküm abicim bilgisayar programlama dersi finaliiçin visual basic de namaz vakitleri programı hazırlamam gerekiyor ama 3 haftadır her yere mail attım sordum yapamadım acaba kodları bana atma şansınız var mı şimdiden yardımınız için çok teşekkür ederim
MaşAllah

MaşAllah hayırlısı olsun.
Son Düzenleme: 29/11/2020, 07:38, Düzenleyen: La Tağut.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da