Skip to main content

AccessTr.neT M.Etiketler
Yazar: ptah - Cevaplar: 12 - İzleme: 6282
Excel de her bir dosyayı açmadan çıktı alabilmek
Merhabalar,

Takıldığım bir yön var, örneğin bir file nın içinde 100 Excel dosyası var. Her bir doyanın içinde kişi bilgileri var ayrı. Her ay ben bunların çıktısını (print out) alıyorum. bunun kolayı varmı yani her bir dosyayı tek tek açmayıp bir kısa yolu varmı diye siz değerli form arkadaslarıma soruyorum.


Saygılarımla

Kadir Özcan.
Yazar: linux2ex - Cevaplar: 13 - İzleme: 10268
raporda a5 kağıda yan çıktı almak?
merhaba üstadlar, daha öncede bu tür bir sorunum vardı çözememiştim. şimdi aynı sorunla yine karşılaştım forumda yaptığım arama sonucunda https://accesstr.net/konu-raporda-kagit-boyutu.html linkteki bilgiler benim sorunuma en yakın olan ama bir türlü kendi raporumu ayarlayamadım.
rapor örneği ekte. yardımlarınızı bekliyorum. birde google da arama yaparken mehmetdemiral hocanın yazıcı ile ilgili sıkıntı olabileceği bilgisi vardı. yazıcı olarak epson lx300 kullanıyorum. a5 desteği var.
Yazar: linux2ex - Cevaplar: 19 - İzleme: 12712
irsaliye rapor sürekli çıktı almak?
merhaba,

forumda anlatılanlar sayesinde irsaliye programı (gerçi program demek doğrumudur) yazmaya çalıştım.

1.sorunum kayıtlı olan irsaliyeleri, sorgu ile filtrelemek ve iki irsaliye no arasında kalan irsaliyeleri rapordan sürekli forma basılı kağıtlara çıktısını almak. bu arada kağıt boyutuda a4 kağıdının yarısı a5 formunda. tek olarak çıktı aldığımda a5 kağıdı ayarlama yapamadığım için mehmetdemiral hocamın söylediği üzere raporda alttan boşluk bıraktım ve a5 kağıdın ilk sayfasına dizayn ot
Yazar: Abdullah - Cevaplar: 2 - İzleme: 2331
Access çıktı dosyasının yolu
Arkadaşlar, tasarladığım bir Access programında Excel formatında makro ile çıktı almak itiyorum, buraya kadar hepsini yaptım.Fakat sorun şu bu çıktıyı programın bulunduğu klasörün içindeki ''Raporlar'' adında bir alt klasörün içine almasını istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 3 - İzleme: 2415
2010 Referandum Oyunu Çıktı
Sonunda bu da oldu ve referandum için oyun yapılmış Img-grin

http://www.2010halkoylamasi.com/referandum-oyunu-cikti/
Yazar: mehmetb84 - Cevaplar: 16 - İzleme: 5429
form görünümünde çıktı almak
merhaba üstadlar,
form görünümünde çıktı almak istediğim zaman,baskı önizlemede, veri sayfası görünümünde olanların dışındaki tabloları göremiyorum, form görünümü verileri nasıl çıktıda görücez ve çıktı almadan önce düzenleyebileceğimiz bir yer var mı?

Şimdiden teşekkürler.
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 7 - İzleme: 5856
Internet Explorer 9 ( Son Sürüm ) Çıktı !!!
Internet Explorer 9 stabil versiyon indirmeye sunuldu. Aşağıdaki linkten Turkish satırının sağından işletim sisteminizi seçip dosyayı indirebilirsiniz:
Internet Explorer 9
Yazar: yorum70 - Cevaplar: 3 - İzleme: 2577
çıktı font büyütme
Rapor alınca ben bile zor okuyorum..Fontu 12 yapabilir miyiz acaba ? Eklediğim normalde bir tablo ama excele veya vorde ver komutunda iyice dağıtıyor ve tek tek elle girmek zorunda kalıyorum.
Var mıdır çözümü ustalar ?
Yazar: ~~KaG~~ - Cevaplar: 5 - İzleme: 4662
DataGridView deki Verileri Çıktı Almak...
Arkadaşlar DataGirdView Deki Verileri Yazıcıdan Çıktı Almak İstiyorsanız Bu Video Size Göre...

[Video: http://www.youtube.com/watch?v=eaBGvs6vb_8]
ALINTIDIR

Yazar: manager1954 - Cevaplar: 9 - İzleme: 3294
Form daki bazı değerleri alarak istenilen formda çıktı almak
Tüm üstatlara Selamlar,
Ekte örneğini verdiğim veri tabanını hazırladım. işimi görüyor ancak, Genel Barkod listesi formundaki bazı hücre değerlerini alarak, gene ekte Word de örneğini verdiğim şekilde 2 sayfa halinde 2 çıktı almak istiyorum ama bir türlü beceremedim. İstediğim şey, hangi Firmanın sayfasında isem, o sayfadaki verilerden oluşan bilgilerden çıktıları hazırlamak
Yardımlarınızı rica ediyorum.

Ek Dosyalar
Desktop.rar(66.49 KB)
Task