Skip to main content

AccessTr.neT M.

Etiketler
Yazar: lawish - Cevaplar: 9 - İzleme: 3733
Seçilen şehire göre üniversite isimlerinin açılması
Merhaba

Öss tercih robotu yapmaya çalışıyorum.

Öncelikle alternatifleri azaltmak için kullanıcıya şehir ve üniversite tercihini sormak istiyorum. Şehiri seçtikten sonra o şehirde bulunan üniversiteleri listelemek istiyorum.

Tablolarım daha tam olarak tamamlanmadığı için sadece özel üniversiteler üzerinde bir örnek yapmaya çalıştım fakat beceremedim.
Hatam tabloların tasarımında mı yoksa başka bi yerde mi anlayamadım.

Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yazar: ersinyasin - Cevaplar: 10 - İzleme: 3342
Üniversite Takip Programı.. Başlangıç...
Merhabalar.Öncelikle forumda tüm emeği geçenlere ve bizlere yardımcı olmaya çalışanlardan ALLAH (c.c) Razı olsun.Ben Üniversite takip programı yapmak istiyorum.Geniş kapsamlı olucak mesela okula kayıt olan öğrencinin YGS ve LYS notlarına göre okula kayıt olup olmayacağı gibi...
Sizden isteğim forumda bu tür bir örnek varmı varsa Linki yoksa işe nasıl ve nerden başlamam gerektiğini anlatırsanız sevinirim.Yapmam gerekenleri biliyorum ama işi adıma dökemiyorum o yüzden bir türlü bitiremedim...
Şi
Yazar: ersinyasin - Cevaplar: 1 - İzleme: 1105
Üniversite_Öğrenci_Kayıt
Bu projemin bitmesi için 1 hafta zamanım kaldı.Ben kendi kafama göre birşeyler yapmıştım.Ama işin içinden çıkamadım.Burdan biraz örneklere baktım istediğimi bulamadım.Ve 1 haftam kaldı.Ortalamamın 5 düşmesi için bu uygulamayıda yapmam lazım.Allah rızası için bir abim , bir büyüğüm ya bana neler yapmam gerektiğini yazsın.Yada küçük bir örnek yapıp beni birazda olsa bilgilendirirmisiniz ?
Yazar: sercaniku - Cevaplar: 4 - İzleme: 4133
Üniversite Kütüphane Projesi
Merhabalar, bu site sayesinde projemi yaptım ve gerçekten çok faydalı oldu.Bundan dolayı yaptığım projeyi diğer öğrenci arkadaşlara faydalı olsun diye belki de işlerine yararlı olur diye burada paylaşmak istiyorum.

Programı tanıtmak gerekirse; Programımda ödünç verme iade alma,kitap kayıt ve üniversitelerarası ödünç bölümlerini yaptım. Bir üniversite kütüphanesinde var olan temel işlemleri yapabilecek bir Access programı. Fakat programım geliştirilebilirdir.Şu an kendim proje sunumum için yap
Yazar: kadirdursun - Cevaplar: 5 - İzleme: 2628
Kamuda Çalışan Üniversite Mezunu İşçiler
arkadaşlar;
aranızda yükseköğrenim mezunu olupta (2 yıllık, 4 yıllık vs) kamuda işçi statüsünde çalışanlarımız var mı?
Yazar: idrisy - Cevaplar: 2 - İzleme: 1261
Üniversite Taban Puanları
2014, 2015 üniversite başarı sıraları ve taban puanları inceleme programı. Yüksekokul ve Fakülteler ait taban puanlar. Rehber öğretmen arkadaşlarının işine yarayacağını düşünüyorum.
Yazar: kami08 - Cevaplar: 4 - İzleme: 949
Üniversite Tercih Rehberi Hazırlamak İstiyorum.önerileriniz Neler Olabilir?
Arkadaşlar  access de bir veritabanı hazırlamam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz ? +rep
Yazar: ozertr - Cevaplar: 2 - İzleme: 722
Üniversite Proje Ödevi Olarak Cd Takip Otomasyonu Yapmam Gerek. Yardımcı Olur Musunuz
Mezun olabilmem  için şart. Sizden tavsiye istiyorum. Örnek uygulamalar, neeler kullanabilirim vs. kısaca tavsiye. Yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar.