Etiketler
Yazar: Redgreen - Cevaplar: 3 - İzleme: 1768
Butonun Açılmaması
Bir formun içine butonu getirdiğimde aniden bir ekran açılır.Otomatik butona gereken işlemi yaptırırdım.Biraz önce ne yaptıysam artık buton işaretini forma getirdiğimde ekran açılmıyor.Ne yapmış olabilirim Nasıl düzeltebilirim.Dosya türünü 2000 den 2002-2003'e çevirdim ondan olabilirmi....

Saygılar,
MG
Yazar: silka - Cevaplar: 7 - İzleme: 3137
Açılıştaki form kayıt edildikten sonra tekrar açılmaması
Merhaba arkadaşlar,

Ekte göndermiş olduğum veritabanında VAKIFBİLGİ adlı form veritabanı açılırken otomatik olarak açılıyor. Benim istediğim şu ben ilk açılışta bilgiler boşsa kayıt edicem ve kayıtı yaptıktan sonra veritabanının otomatik kapanması ve tekrar açıldığında o ekranın bir daha karşıma çıkmaması direk BSLNG adlı formun açılması. (VAKIFBİLGİ formu boşsa ekran karşıma çıksın dolu ise direk BSLNG formu açılsın)
Yazar: fascioğlu - Cevaplar: 2 - İzleme: 1324
Vt.içinde bulunan formun açılmaması ...Yetersiz Bellek uyarısı
Değerli hocalarım otel yönetim programı içinde bulunan ODA KAYIT formu ile MÜŞTERİ BİLGİLERİ formunu Bellek yetersiz gereksiz uygulamaları kapatın diye bir uyarı vermekte ve form açılmamaktardır,aniden meydana gelen bişey,lütfen yardımcı olurmusunuz.
Ek Dosyalar
Otel Yönetim - Kopya (2).rar(439.2 KB)
Yazar: fascioğlu - Cevaplar: 3 - İzleme: 1551
formun tasarım görünümünde açılmaması...
Arkadaşlar,
Çok garip bir olay başıma geldi,nasıl oldu nereden kaynaklandı bilmiyorum,Odabilgileri formunu tasarım görünümünde açamıyorum bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.Saygılarımla.

Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.