Etiketler
Yazar: closer - Cevaplar: 21 - İzleme: 7297
Accessde evet hayır şeklinde devamsızlık hesaplama ve bu devamsızlıkları hesaplama
accesde evet hayır ile devamsızlık hesaplamak istiyorum.Sabah ve ögle olan devamsızlıkları hesaplamak istiyorum.YANİ YARIM GÜNÜ VE TAM GÜNÜ HESAPLAMAK İSTİYORUM.......
Yazar: cemşit - Cevaplar: 24 - İzleme: 6547
devamsızlık çizelgesi
Öncelikle hepinizi selamlarım merhabalar.
Sonrasında iki tarih arasını sorgulamak ve raporlamak amacıyla üç kişilik listemin devam durumunu forma işlemek istiyorum.Bunu forma eklediğim takvim denetimi veya metin kutusuna bağlanan takvim uygulaması ve evet/hayır kutusu ile günlük bazda (iş yoğunluğundan dolayı İki üç günü birliktede olabilir) kontrol etmek ve tablosuna aktarmak istiyorum.
İlk işlediğim tarih de sorun yok ancak daha sonra seçtiğim tarih tabloya işleniyor ama kişiler döngü
Yazar: mehmetdemir - Cevaplar: 4 - İzleme: 2744
devamsızlık takip
merhabalar yardımlarınızla program birşeye benzedi yalnız bir şey daha yapmak istiyorum ama personelin hangi tarihler arasında kaç gün işe gelmediği ile ilgili rapor almak istiyorum ama olmadı birde makroları bilgisayarda etkinleştirdiğimde Access sayfasının görünmemesini istiyorum yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim hayırlı akşamlar..
Yazar: mehmetdemir - Cevaplar: 5 - İzleme: 2522
personel devamsızlık
merhabalar dostlar mevcutta kullandığım devamsızlık takip programım var yalınız burada şöyle bir sorun oluştu şimdi devamsızlık yapan personeli ben bir gün sonra işlediğim günlerim oluyor bende işlediğim zaman işlediğim günün tarihini atıyor bunu nasıl çöze biliriz
Yazar: mahircinar01 - Cevaplar: 0 - İzleme: 1247
Devamsızlık Takip Çizelgesi
Günaydın,

Elimde yapılmış olan devamsızlık takip çizelgesi bulunmakta. Bu örneği kendime göre uyarlamak istiyorum ama işin içinde çıkamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
yapmak istediğim şöyle;

[color=#33333

Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.