Skip to main content

#EvdeKal


Etiketler
Yazar: nihatkr - Cevaplar: 6 - İzleme: 4551
Dosya Ekleme Sorunu
Ben dosya bile ekleyemiyorum artık Img-grin
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 10 - İzleme: 6642
TXT vb. Dosya Oluşturmak İçin Örnek
Merhaba.

Bazen TXT uzantılı dosya oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu dosyanın içine tarih, sayı, kullanıcı adı vb. bir takım bilgiler yazmak isteyebilirsiniz. Daha sonrada yazdığınızı okumak isteyebilirsiniz. Bu program ile şunları yapabilirsiniz :

*** Windows'un Sistem klasörünü API aracılığı ile öğrenebilirsiniz ( Ör: C:\Windows\System32 )
*** TXT dosyası oluşturmayı öğrenebilirsiniz
*** Dosyaya bilgi yazmayı ve okumayı öğrenebilirsiniz.
*** Programınız için Lisans Takip - Demo vb. işlem
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 28 - İzleme: 20795
(GENEL ANKET) Dosya indirebilmek için mesaj şartı hakkındaki fikirleriniz?
Ey ahali, site halkı duyduk duymadık demeyin. Allah aşkına girmişsiniz siteye zaten gelin şurada bir oy kullanıp fikirlerinizi samimi olarak paylaşın bizimle ölmezsiniz merak etmeyin Img-grin Sadece oy kullansanızda olur illa yazmanıza da gerek yok ama oyunuzu kullanın lütfen.

Tırsmayın kim hangi oyu kullanıyor göremiyoruz, açıkça delikanlıca fikrinizi paylaşın, ama unutmayın son karar yönetimindir Img-grin
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 30 - İzleme: 27169
Access İçin Dosya Kurtarma ve Bakım-Tamir Programı
Access te hazırlamış olduğunuz programınızın yapısı bazen bozulabilir. Bunun sonucunda dosya içindeki önemli verilerinizi kurtarmak için kısıtlı çözüm yollarından en etkilisi Data Kurtarma Programlarıdır.

Microsoft Access dosyalarınızdan bilgilerinizi kurtarmak için kullanışlı ve ücretsiz bir program olan Access Database Mechanic 1.2 sürümü her zaman elinizin altında olması gereken programlardan.
Yazar: KCMZ - Cevaplar: 4 - İzleme: 2723
resim ekleyince dosya boyutu artıyor
merhaba
geçmiş kurban bayramınızı kutlarım.
Çalışmamda kullandığım ana formuma resim eklemek istedim 6mb olan çalışmam biranda 19 mb a çıktı eklediğim resimi boyutu 100 kb olmasına rağmen neden bu şekilde arttı annayamadım.
Yazar: accessman - Cevaplar: 4 - İzleme: 2325
bozuk dosya
birden bozuk dosya hataası vermeye başladı
hiçbir kurtarma programıyla kurtaramadım
yardım ederseniz çok memnun olurum
Yazar: mesudi - Cevaplar: 2 - İzleme: 2242
Dosya var mı yok mu?
aslında bugün açtığım "Klasör var mı yok mu?" adlı konuya ek olarak soracağım bir soruydu ama sanırım sonradan ekleme yapma yetkim yok. denedim olmadı. şimdi soru şu: Hardiskimde bir dosyanın varolup olmadığını sorgulamak istiyorum. bu konuda yardım bekliyorum. yardımcı olacak herkese teşekür ederim.
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 7 - İzleme: 7512
Rapidshare Otomatik Dosya İndirici
Merhaba arkadaşlar.

Hoşuma giden programları mümkün mertebe burada paylaşmaya çalışıyorum. Malum Rapidshare.com elimiz ayağımız oldu. Program ile birlikte indirmek istediğiniz dosyaların linklerini kutuya yapıştırıyorsunuz ve Add Links butonuna tıklayıp alttaki URL ızgarasına atacaksınız. Dosya indirmeye başlamak içinde Start Downloader butonuna tıklamanız yeterlidir.

Programın işleyiş mantığı tamamen legaldir endişeniz olmasın. Çalışma sistemi sizin yapacağınız işleri kendis
Yazar: furkan - Cevaplar: 4 - İzleme: 2451
dosya paylaşımı
Arkadaşlar forumdaki arkadaşların desteğinde bir form yaptık, özellikle CELEYCO'nun desteği ile kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Form çok güzel oldu ancak bizim işyerimizde ağ üzerinden birbirimize bağlı 10 adet bilgisayar mevcut, yapılan bu formu paylaşım yaptığım bir klasör içerisinde koydum. Diğer arkadaşlar ağ üzerinden benim IP ile bana bağlanıyorlar ve paylaştırdığım klasör içerisindeki bu Access formunu açıyorlar, açtıklarında form salt okunur açılı
Yazar: yolgezer - Cevaplar: 1 - İzleme: 2875
Access'de form bölümünde dosya, düzen menüsü nasıl eklenir
Merhaba arkadaşlar;

Accsess'de form bölümü oluştururken, düğmeler hariç, normal bir program gibi, dosya, düzen v.s. gibi menüler ekleyebilirmiyim. yardımlarınızı bekliyorum.

örnek resim:


[Resim: http://i42.tinypic.com/4idmba.jpg]