Skip to main content

AccessTr.neT M.Etiketler
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 73 - İzleme: 55583
EXE ile Access Yönetimi. Artık programınızı EXE dosyası ile yönetebileceksiniz.
AccessTR.Net bir ilke imza atıyor. Sitemiz kullanıcıları artık bu özel program ile kendi geliştirdikleri Access programlarını çok daha kaliteli bir şekilde idare edebilecekler.

Artık MDB veya MDE uzantılı dosyanızı direkt çalıştırmadan EXE uzantının kısayolunu çalıştırmanız yeterli. Avantaj olarak makro güvenlik seviyesi, eylem sorguları onayı, kayıt değişiklikleri onayı gibi ayarları da yapabiliyorsunuz. Böylelikle "Access'i aç şu menüden şu ayarları yap" vs. gi
Yazar: GİZEM - Cevaplar: 1 - İzleme: 2730
Accessi exe olarak açmak
Access Dosyasını Nasıl Exe Dosyası Olarak Açabilirim.
Yani Oluşturduğum Proje Access Olarak Karşıma Gelmeyecek Farklı Bir Pencerede Direk Ana Form Karşıma Gelecek Ben Oradan Programı Kullanacağım. Şimdiden Teşekkürler.
Yazar: nuran - Cevaplar: 3 - İzleme: 2189
access exe ye nası dönüştürülüyor?
arkadaşlar Access çalışmasının nasıl exe ye nasıl çevrildiğini bilen varsa lütfen yardım etsinNeyapsamyani prje açıldığında ekrana anaform gelsin istiyorum yani exe.......?
Yazar: mehmeser - Cevaplar: 23 - İzleme: 20644
Access'i EXE yapma konusuna çözüm !
Merhabalar

başlığa bakarak belki sevinenler olabilir ama ben bu işe microsoft el atmadıkça çözüm olacağına inanmıyorum. Kendisi bile yapsa bir sürü kayıplar ve incelik isteyen durumlar oalcaktır.

Vereceğim iki yazılım çeviriyor ama ben bunları denemenizi ve yorulup bu işte boş yere zaman kaybetmemeniz için veriyorum. exe saplantısından vazgeçelim çünkü mb lerce boyuttaki hantal yazılımların yaptırdığı işi başka bir akıllı proğramcının sadece script ile yaptırabilmesi onun ilahi zekasını gö
Yazar: emin_111 - Cevaplar: 3 - İzleme: 2570
accesi exe haline getirme
acceste yaptığımız herhangi bir programı açtığımızda tablı vb görünmemesi için ne yapmalıyız
Yazar: firdevs - Cevaplar: 2 - İzleme: 2141
Access exe olarak açılır mı?
Sayın hocalarım...
Access ile hazırlanan bir program Access kurulu olmayan bir bilgisayarda çalışır mı?
Exe ile kullanma şansı var mı?
Yazar: seyma_29 - Cevaplar: 2 - İzleme: 1894
Accessi exe'ye dönüştürmek
Accesste oluşturulan dosyalar exe'ye nasıl dönüştürülür?
Yazar: bejna - Cevaplar: 1 - İzleme: 1454
exe halini access te acmak
iyi günler arkadaslar bus sayfada yeniyim ve bi hata yapmıssam simdiden affola.. bi sorum var arama yaptım ama bu konuyla ilgili bisey bulamadım..ben calıstığım bar için stok takip programı yapmak istiyorum tabi veri tabanında yeni olduğum icin cok zorlanıyorum sizin hazırladıgınız stok takip programlarına baktım ama exe sekl
nde acıldığı icin tabloları sorguları falan inceleyemiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.nasıl acarım bu tür dosyaların tablo sorgu gibi kısımlarını.
şimdiden
Yazar: vegeta021 - Cevaplar: 3 - İzleme: 1717
veri tabanı exe olarak nasıl ayarlanır
merhabalar.

formda çok araştırdım ama bir örnek bulamadım malesef. nasıl yapılacağını gösteren bazı makaleler vardı ma ben beceremedim. form exe olarak nasıl çalıştırılabilir. bununla ilgili bir örnek var mı aceba.
Yazar: farukpoyraz - Cevaplar: 17 - İzleme: 10538
access dosyasını exe yapabilmek
accesda yaptığım programı exe dosyası yapıp iki bilgisyara kurmak istiyorum ve kayıt yapılıyorya aynı data üzerine yapılsın iki kullanıcıda yapmış olduğu kayıtları görebilsin.yani bilgiler aynı havuzda tutulsun. olabilirmi böyle birşey.
Task