Skip to main content

AccessTr.neT M.


Etiketler
Yazar: zaferdemir37 - Cevaplar: 18 - İzleme: 5102
ilişkilendirmede hata
Saygıdeğer üstadalarım merhabalar, açılan kutu ile bölümler ve görevler adında iki tablom var bunları ilişkilerndirdim ve bölümler seçildiği zaman o bölüme ait görevleri çıkartıyor fakat ben bölüm ve görevleri seçtikten sonra bunlara ait imalat rakamlarını girmek istediğim de bir tablo oluşturdum. fakat bir yerde hata yapıyorum sanırım olmuyor.
imalat tablomda tarih ve miktar ve personel olacak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Yazar: zaferdemir37 - Cevaplar: 5 - İzleme: 1617
İlişkilendirmede Hata
Üstadlarım Merhaba, Eklemiş olduğum dosyada ilişkilerinde bir hata yaptım ve işin içinden çıkamadım ve yardımlarınıza ihtiyacım var. İncelemenizi istediğim dosya İmalat Formu - İmalat Tablosu - İmalat Giris tablosu - İmalat Cıkıs Tablosu.
1-İlişkilendirmelerde hata yaptığımdan forma giriş yaptıktan sonra girmiş olduğum verileri göremiyorum.
2-Girmiş olduğum verileri doğru yerlerde göremiyorum
3-Benim burda yapmak istediğim diğer bir sorun ise palet numarası, her palet aynı barkod numaraların
Yazar: İcra - Cevaplar: 3 - İzleme: 647
İlişkilendirmede hata
Genel Bir tablom var buradan sorgular oluşturdum.daha sonra bunları bir form (Föy-Föy) ilişkilendirdim bu güne kadar ilişkilendirme yaptığım ilişkilendirmelerde  alt formda satır başların tamamı geliyordu ama şimdi hangi satır başlığı ile ilişkilendirdimse o başlık gelmiyor örnekte olduğu gibi föy-föy formunda eskiden yaptığım anlaşma ve teb formuda tamamı var yeni ekledğim ssk formunda yok (Föy No) saygılar
Yazar: antoryum - Cevaplar: 17 - İzleme: 1109
Form İlişkilendirmede Sınırlılık.iki Formda Aynı Veriyi Gösterme.
Merhaba arkadaşlar. Mehmet Demiral hocanın yapmış olduğu servis programını kendime göre uyarlamaya çalıştım. Kendisinin işlerinden dolayı çok yoğun olduğunu düşünerek ve kendisine olan saygımla burada sizlerden yardım istiyorum.
Uğraştıkça, karıştırdıkça ve sizlerin yardımlarıyla çok şey öğrendim. Sitede emeği geçen herkese de teşekkür ederim.

Soruna gelince. Mehmet hocam anladığım kadarıyla farklı bir tablolar formlar arası ilişki kurmuş. Çünkü ilişkiler kısmını açtığımda hiç bir bağlantı g