Skip to main content

AccessTr.neT M.Etiketler
Yazar: alpeki99 - Cevaplar: 30 - İzleme: 26401
Access İçin Dosya Kurtarma ve Bakım-Tamir Programı
Access te hazırlamış olduğunuz programınızın yapısı bazen bozulabilir. Bunun sonucunda dosya içindeki önemli verilerinizi kurtarmak için kısıtlı çözüm yollarından en etkilisi Data Kurtarma Programlarıdır.

Microsoft Access dosyalarınızdan bilgilerinizi kurtarmak için kullanışlı ve ücretsiz bir program olan Access Database Mechanic 1.2 sürümü her zaman elinizin altında olması gereken programlardan.
Yazar: fatih karagöl - Cevaplar: 9 - İzleme: 4368
dosya kapanırken oto tamir bakım
Bazen dosyalarımızın tasarımı ile uğraşırken bir bakmışız 2 gb olmuş ve dosyamız çökmüş yada eşiğinde. Dosyamızın özelliklerine göre tablomuzda (versiyon tablosu) tuttuğumuz bir mg parametresine üzerinden bunun önüne geçebiliriz. En çok kullandığımız formun ( ana formumuz) kapanış olayına kodları yerleştiriyoruz.
bu şekilde hem dosyamızı hemde performansını korumuş oluyoruz
İşinize yaraması dileği ile

[code-sh=visual-basic]Private Sub Form_Close()
fixAndzipFile
Application.Qui
Yazar: fixerr - Cevaplar: 2 - İzleme: 1060
ayakkabı tamir programı
Merhabalar,
Ben ayakkabı tamir programı yapmak istiyorum. programda müşteri bilgilerinin olacağı ve tamamen elle giriş yapıp tutarı kaydedeceğim bir program ve gerektiğinde tarih aralıklarından kime ne tamir yapmışım görmek.

aslında en önemli barkod yazıcımdan müşteri adı telefonu ve ne işlem yaptıgım ve tutarının çıktısını alıp tekini müşteriye vermek diğerinide ayakkabı üstüne yapıştırmak istiyorum. buna benzer bir örnek tavsiye edebilir misiniz. örnekte değişiklik yapıp veya onda ki uygul
Yazar: sertac76 - Cevaplar: 1 - İzleme: 485
Telefoncular İçin Tamir Servis Formu
Umarım işinize yarar Img-grin
şifre:1