Skip to main content

AccessTr.neT M.


Etiketler
Yazar: SérqeN - Cevaplar: 2 - İzleme: 1944
vB Web Tarayıcı
Visual Basic 6.0 da Tarafımdan yapılmış Basit bir Web Tarayıcısı.. Rar Şifresi dosya içinde mevcuttur..Umarım Beğenirsiniz..Programın Eksiği yada Hatası varsa Affola.. Saygılarımla ...By SérqeN
Yazar: makan - Cevaplar: 2 - İzleme: 1498
Tarayıcı sorusu.
Merhaba,sayfanın en üstünde bir bant içinde "eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz" diye bir satır çıktı. Oysa ben IE8 ve Firefox 3.5 kullanıyorum. Bu şerit neden çıktı.
Yazar: berk_okan - Cevaplar: 0 - İzleme: 3362
Joomla-Ders 8 : Menü Adını Değişme-Başlık Yazısını Değişme-Tarayıcı Yazısını Değişme
http://www.egitimofis.com/Video/765606.flv
Yazar: aliyorga - Cevaplar: 14 - İzleme: 2649
web tarayıcı
Ekte bir çalışma var bu çalışmadaki formlardaki webtarayıcı nesnesini başka veritabanındaki formlarıma kopyalayamıyorum? Sebebi ne olabilir?
Yazar: Akifff - Cevaplar: 2 - İzleme: 883
Access Tarayıcı Butonu Yardım
Merhaba arkadaşlar, aslında biraz zor bir konu başlığı ama basit bir yerde takıldım. Ekteki veritabanımda "muy" adında bir form var. Bunun içerisinde Tarama yap butonuna tarayıcıdan resim aktaracağım. Bunun için gerekli olan modülü buldum ve veritabanımda modulescanner adında kayıtlıdır. Benim yapamadıım basit nokta ise bu modülü butona entegre edemedim. Kafam durdu sanki nasıl çağracağım bilemedim. Yardımcı oluranız çok sevinirim. Teşekkürler.
Yazar: mehmetfetih - Cevaplar: 0 - İzleme: 452
En İyi Ücretsiz Online Virüs Tarayıcı Siteleri
İnternet ortamında online virüs tarayıcıları çok sayıda mevcuttur. Bu nedenle, burada yerel olarak depolanan dosya ve klasörleri taramak için kullanabileceğiniz en iyi online tarayıcılardan bazılarını listeledim.
 
VirusTotal

https://www.virustotal.com/gui/home/upload

VirusTotal, düşünebileceğiniz en iyi ücretsiz online virüs tarayıcılardan biridir. VirusTotal, daha önce keşfedilen tehditlerden oluşan çok büyük bir veritabanına sahip