AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kayıt Sayısı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Hayırlı akşamlar. Yapmak istediğim şu: Müdür Yrd. araması yaptım ve 10 tane Müdür Yrd. buldu. 10 sonuçtan kaç tanesi isteğiyle emekli kaç tanesi yaş yaş haddinden emekli metin kutusunda göstermesi.

teşekkürler.
(12/08/2017, 20:44)metin02 yazdı: [ -> ]Hayırlı akşamlar. Yapmak istediğim şu: Müdür Yrd. araması yaptım ve 10 tane Müdür Yrd. buldu. 10 sonuçtan kaç tanesi isteğiyle emekli kaç tanesi yaş yaş haddinden emekli metin kutusunda göstermesi.

teşekkürler.

Merhaba metin02;
Belirttiğiniz 2 farklı kriter için ekli örneği inceleyebilir misiniz?
İyi çalışmalar.
(13/08/2017, 03:55)direnist yazdı: [ -> ]
(12/08/2017, 20:44)metin02 yazdı: [ -> ]Hayırlı akşamlar. Yapmak istediğim şu: Müdür Yrd. araması yaptım ve 10 tane Müdür Yrd. buldu. 10 sonuçtan kaç tanesi isteğiyle emekli kaç tanesi yaş yaş haddinden emekli metin kutusunda göstermesi.

teşekkürler.

Merhaba metin02;
Belirttiğiniz 2 farklı kriter için ekli örneği inceleyebilir misiniz?
İyi çalışmalar.
Teşekkürler. İsteğiyle Emekli ve Yaş Haddinden Emekli kriteriyle arama yaptığımda hata veriyor.
(13/08/2017, 09:10)metin02 yazdı: [ -> ]Teşekkürler. İsteğiyle Emekli ve Yaş Haddinden Emekli kriteriyle arama yaptığımda hata veriyor.

Merhaba,

strWhere = strWhere & "([PasifNedeni] Like ""*" & Me.cbPasifNedeni & "*"

kodunu aşağıdaki ile değiştirerek deneyiniz.

strWhere = strWhere & "([PasifNedeni] Like ""*" & Me.cbPasifNedeni & "*"")"
Teşekkürler. Elinize sağlık.
Bir sorun oluştu. Kriter girmeden sorgula dediğim zaman sorgulama kriteri girmediniz mesajından sonra tamam dediğimde hata veriyor. Teşekkürler.
Sayfalar: 1 2