AccessTr.neT

Tam Versiyon: Puantaj Takip ( Toplu Giriş, Kesinti Ve Pirim Ekleme )
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba
Şirketlerin ve işletmelerin çalışanlarının Puantaj bilgilerini tutabileceği,Normal ve fazla mesailerini hesaplatarak,kesinti ve  primlerini girerek aylık  bilgilerini tutabileceği, Puantaj Takip Programıdır.

Kısaca özelliklerden bazıları şunlardır.

- Kullanıcı girişi,ekleme ve yetkileri
- Sınırsız Birim ve Bu birimlere Çalışan kayıt girişi
- Resmi Tatil günü ve Pazar günü  hesaplama
- Toplu puantaj girişi
- Her birim için  (Ülke farklı ise Para birimi ve  Tatil girişleri farklı hesaplama)  ayrı giriş hesaplaması
- Çalışan resimleri çalışana ait  belge resimleri (pasaport,Kimlik,vb evrak resimleri) ekleme    yazdırma (9 resim ekleme)
- Ayrıca kasa takibi kayıt girişi ve Raporu
- Çalışan bazında rapor,Sorgulama Ekranı (İki tarih arası vb.. sorgulama ve rapor alma)
- Yedekleme ve Yedeği geri alma
- İş yeri ismi ve Bilgileri ile Logosu ekleme ve değiştirme
     ve bir çok özellik.

Çok personel çalıştıran işyerleri,şirketler ve  şantiyelere duyrulur.

Günlük saat hesabı,normal maaş hesabı veya sadece günlük  personel Puantaj,hakedişler ve kesintileri takip edebilecekleri ve bunların aylık raporunu alabileceği işlevli bir puantaj programıdır.
 Program tamamen bitti,deneme sürümü veya tamamını isteyen özelden bana mesaj atarlarsa yardımcı olabilirim

Şimdilik program resimlerinden bazılarını yükledim

[Resim: do.php?img=9432]

[Resim: do.php?img=9373]

[Resim: do.php?img=9374]

[Resim: do.php?img=9375]
Herkese merhabalar
Çok personel çalıştıran işyerleri,şirketler ve  şantiyelere duyrulur.

Günlük saat hesabı,normal maaş hesabı veya sadece günlük  personel Puantaj,hakedişler ve kesintileri takip edebilecekleri ve bunların aylık raporunu alabileceği işlevli bir puantaj programıdır.
 Program tamamen bitti,deneme sürümü veya tamamını isteyen özelden bana mesaj atarlarsa yardımcı olabilirim
Hayırlı olsun Allah bereketini arttırsın
teşekkürler sayın accessman
Merhaba ücret nekadar
(06/02/2022, 00:39)bekir_sami yazdı: [ -> ]Merhaba ücret nekadar
Merhaba Özelden gelin yardımcı olayım
Sayfalar: 1 2