AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açık Mektup
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
31/10/2008 tarihinden itibaren kendisine saygısızlık yaptığımı düşünen tüm üye arkadaşlar
linklerini de eklemek suretiyle buraya mesaj yazabilirler 
bende eğer varsa hatam özür dilemeye hazırım  
Siz hâlâ ayni yerdesiniz, kibriniz soyledigimizi, kast ettiğimizi anlamanızı engelliyor, belki çalışma baştan sona değişecek 
keypress yerine change gelecek, yepyeni bir fonksiyon eklenmesi gerekecek hepsi olabilir ama
bunların hiç biri sizi haklı çıkarmıyor, sizi olaylara farklı bakan biri yapmıyor.
Farkli bakan kişi çözüm üretir ama çözümü nedense siz değil hep biz üretiyoruz.
Siz 15 yıllık deneyime rağmen hâlâ arabayı kullanmayı bilmediği için bize ittirmeye çalışan
ve bunu farkli bakmayi basaran kisi gibi gostermeye calisan kişisiniz sadece

mesela bir arkadaş böyle bir serzenişte bulundu içinde hakaret olarak da değerlendirilebilecek kelimeler geçiyor olabilir ama başka böyle düşünen üyeler var mı merak ediyorum
Mesaj içerisinde, hakaret olarak nitelendirdiğiniz kelime nedir?
"hakaret olarak da değerlendirilebilecek kelimeler" i mi soruyorsunuz ?
(06/04/2020, 17:16)accessman yazdı: [ -> ]mesela bir arkadaş böyle bir serzenişte bulundu içinde hakaret olarak da değerlendirilebilecek kelimeler geçiyor olabilir

Bunu siz yazmadınız mı? Alıntı mesajınızdaki metinde hakaret olarak değerlendirebileceğiniz kelimeler ne??? Bunu soruyorum siz tekrar

(27/05/2020, 08:00)accessman yazdı: [ -> ]"hakaret olarak da değerlendirilebilecek kelimeler" i mi soruyorsunuz ?

şeklinde mesaj yazıyorsunuz. Amacınızı anlayamadım.
siz
hakaret olarak nitelendirdiğiniz
diyorsunuz be ise
hakaret olarak da değerlendirilebilecek kelimeler
demişim
Sayfalar: 1 2 3 4