Skip to main content

AccessTr.neT


Kullanıcı Sözleşmesi

ozanakkaya
ozanakkaya
0
10825

Kullanıcı Sözleşmesi

#1
Tanımlar :
Kullanıcı: Site'ye üye olan ve Sitede sunulan Hizmetlerden aşağıda belirtilen koşullar dahilinde yararlanan kişi.

AccessTr.neT: www.accesstr.net isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi.

Kullanım Koşulları :
Kullanım Koşulları, siz ve AccessTr.neT arasında yapılan yasal bir sözleşmedir. AccessTr.neT tarafından sağlanan hizmetleri kullanmanız, burada yazılı tüm koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. AccessTr.neT bu sözleşmenin içeriğinde zaman içerisinde güncellemeler yapabilir. Bu güncellemeleri takip etmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetleri kullanmaya devam etmenizle, değişikliklerin tümünü kabul ettiğiniz varsayılır.

Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin gizliliği ile kullanıcı hesabınız altındaki tüm işlemler sizin sorumluluğunuz altındadır. AccessTr.neT kullanıcı adınızın ve şifrenizin yetkisiz kullanımı sonucu ortaya çıkan kayıplardan sorumlu değildir.
AccessTr.neT çeşitli amaçlarla başka sitelere bağlantılar içerebilir. AccessTr.neT bu sitelerin içeriğinden, içeriğindeki değişikliklerden sorumlu değildir. Bu sitelerin kullanım koşullarını okumak ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

AccessTr.neT'i yasadışı hiçbir amaç için kullanamazsınız. AccessTr.neT'de başkalarının ticari ve kişilik haklarına zarar veren ya da yasadışı içerikli yorum yapamazsınız. AccessTr.neT bu tür içeriğe sahip olduğunu düşündüğü yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatma hakkını tümüyle elinde tutar. AccessTr.neT, yorumların içeriğinden sorumlu değildir.

AccessTr.neT, sürekli büyük harfler ve/veya tekrarlayan harf ve noktalama işaretleri kullanılarak yapılan, herhangi bir anlam ifade etmeyen, genel ahlak kurallarına uymayan ve AccessTr.neT işbirliği olmadan yapılan ticari reklam içerikli yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatabilir.

AccessTr.neT hizmetlerini, bu hizmetlere zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini aşacak veya bozacak şekilde kullanamazsınız, başkalarının bu hizmetleri sağlıklı olarak kullanmasını engelleyemezsiniz. AccessTr.neT'in kaynaklarına hiçbir şekilde yetkisiz erişim girişiminde bulunamazsınız, bunları değiştiremez, silemez, herhangi bir yolla ele geçiremez ve dağıtamazsınız. AccessTr.neT yetkisiz olarak değiştirilen içerikten ve gönderilen bilgilerden sorumlu değildir.

Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflara verilmez. Ancak yasal zorunluluk hallerinde, kişisel bilgileriniz ilgili kişi ve/veya kurumlara açıklanabilir.

AccessTr.neT altındaki anket sonuçlarının, yorumların ve istatistiklerin tüm kullanım hakları AccessTr.neT'e; eklenen programlara ait isim, logo, renk, resim vb. içeriğin tüm hakları da ilgili kuruluşlara aittir. AccessTr.neT'de anketlere katılan ve yorum yazan kullanıcılar; anket sonuçlarının, yorumların ve ilgili her tür bilginin, AccessTr.neT kaynak gösterilmek şartıyla başka ortamlarda yayınlanabileceğini, dağıtılabileceğini kabul eder ve bu bilgiler üzerinde hiçbir hak iddia edemezler.

AccessTr.neT, anket sonuçları ile veritabanındaki kullanıcı profillerini kullanarak, anketlere katılan kişilerin genel eğilimlerini belirleyen demografik bilgiler oluşturma ve bu bilgileri her şekilde kullanma hakkına sahiptir, ancak kişisel bilgileri tek tek kullanmayacağını, üçüncü sahıs ve kurumlara açmayacağını, yayınlamayacağını taahhüt eder.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre AccessTr.neT'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da