Skip to main content

AccessTr.neT

Randevu Günü İçin,O Güne Özel Not Girebilmeyi Nasıl Yaparız?

Randevu Günü İçin,O Güne Özel Not Girebilmeyi Nasıl Yaparız?

Değerli Forum Üyeleri-Bu İşin Üstadları;
Sizden bir ricam var.Ne kadar uğraştımsa da başaramadığım bir konuda sizden yardım istiyorum..

Yaptığım Şeyler;
A) Tablo1 de yeni bir alan(Not2 diye) açtım.
B)Form1 de her günün altına o güne ait notu gösterecek (resimde de görüldüğü gibi) alan açtım.
C)Form1 de açmış olduğum alanlara kaynak olarak Not2 yi gösterdim.
D)Form2 de not girişi için alan açtım.
E)İleri ya da şuan ki tarihe göre NOT Girişini Form2 ile yapabiliyorum.Örneğin 01.10.2015 tarihi için not girişi yapabiliyorum.Bunu tablo1 de ilgili alana yazıyor..

Ne yaptımsa ileri tarihli not girişlerini ilgili tarihi ekranda açınca altında o güne ait notu ekrana getiremedimImg-cray(

Yaptığım çalışmayı (eklediklerimi yani) sildim ham halini size yolluyorum..

Amacımız;
İzinli personellerin izin günlerini önceden bilmek ve o gün için ona göre öğrencilere randevu vermek..

Olmasını İstediğim Şey;
İleri bir tarih için girilen not ya da notları (aynı gün için 3-5 not girişi olabilmeli) ekranda o tarih açıldığında notları ilgili günün altında görmek..
Bunu resimlede anlatmak istedim umarım anlaşılır olmuştur..Sizler için eminim ki bir iki kod ile basit birşeydir ama inanın bana benim gibi yeniler için oldukça zor bir durumImg-cray(

Yardım ve önerilerinizi bekliyor saygılar sunuyorum..

[Resim: do.php?img=4931]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Randevu Günü İçin,O Güne Özel Not Girebilmeyi Nasıl Yaparız? - Yazar: mehami - 20/06/2015, 12:26
Task