Skip to main content

AccessTr.neT

Farklı alt formlardaki kayıt sırası farklılığı

Sayın canlaracan,

Öncelikle,Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,bir hususu belirtmenizde fayda var.aynı içeriğe sahip olacak şekilde benzer bir konuyu da

Açmış bulunmaktasınız.sorununuzun Access mi yoksa Excel uygulamasında mı olduğunu beyan etmelisiniz ki,gerekli yanıtları bir bakıma çözebilmek adına zemin oluşturabilsin.Eğer Excel konusu fazladan hatalı şekilde açılmışsa bunu da belirtmek sureti ile iptalini talep edebilirsiniz.

Ayrıca,
Alıntı:...Bu arada örnek yollamak istedim ama 30 mb olduğunda yükleyemedim...

ifadeniz için;asıl uygulamanızı değil aksine bu ya da bundan sonraki açabileceğiniz konularınızda içeriğinde farazi gerçek dışı ve 5-10 kayıt bulunduracak şekilde örnek uygulamanızı ekleyiniz.eklemeden öncesinde de,şu iki işlemi gerçekleştirmeye önem vererek özen gösteriniz.

1) Uygulamanız açıkken,üst menüden ARAÇLAR-BAŞLANGIÇ ile ekrana gelecek olan pencereden KAYDEDERKEN DÜZENLE seçeneğini işaretleyip bu şekilde kaydediniz.veyahut da,bir diğer alternatif seçenek olarak,ARAÇLAR-VERİTABANI HİZMET PROGRAMLARI sekmesine gelip VERİTABANINI SIKIŞTIR VE ONAR seçeneğini işaretleyip de yapabilirsiniz.

2) Bu işlemlerden herhangi birini yaptıktan sonra,ardından,uygulamanızı bir klasöre ekleyiniz ve bu klasörü bir sıkıştırma uygulaması ile .rar ya da .zip uzantısı ile konunuza dahil ediniz.Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Farklı alt formlardaki kayıt sırası farklılığı - Yazar: atoz112 - 17/09/2015, 15:41