Skip to main content

AccessTr.neT

Personel Seçimi seçim sorgusu sorunu

Personel Seçimi seçim sorgusu sorunu

(03/01/2017, 11:01)atoz112 yazdı: sayın borasngl,

sadece bilgilendirme olması ve naçizane tavsiye niteliğinde hatırlatma adına;

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

yukarıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizin ve içeriğindeki hususlara (özelikle,Türkçe karakter kullanımı ve BOŞLUK bırakarak tanımlamada bulunma) göre uygulamanızı yeniden düzenlemenizin,
ileride bu hususlardan kaynaklı sorunları da engellemenize imkan sağlaması söz konusu olacaktır kanısındayım.

Bilginize…iyi çalışmalar,saygılar.

hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. sağolun var olun. anlatamıyorum şuan yardımınızın bende yarattığı mutluluğu.. Yalnız sizden ek bir düzeltme daha isteyebilir miyim? Artık sorunları göremez oldum aynı şeylere bakıp uğraşmaktan...
Sorun şu: "Kayıtlarda Ara" dediğim zaman, filtreye göre sistemdeki bütün cv leri gösteryior. Mesela tüm erkek,bekar ve mühendis olanları.. bu bulduğu sonuçlar arasından diyelim ben "Ahmet Demir " isimli kişinin cv sini görmek istiyorum. hemen solundaki Göster butonuna basınca ilgili kişinin cv sini göstermesi gerek. Ama bende önce "foto" bazlı bi uyarı ve o uyarıya tamam dediğimde boş cv ekranı gösteriyor.. Lütfen bu durumu da inceleyiniz. Bakamazsanızda canınız sağolsun. Gerçekten herşey için çok teşekkür ederim. Saygılar

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Personel Seçimi seçim sorgusu sorunu - Yazar: borasngl - 03/01/2017, 18:53
Task