Skip to main content

AccessTr.neT

Pdf Dosyasını Userform Üzerinde Resim Gibi Göstermek Ve Klasöre Kaydetmek İstiyorum.

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
11
806

Pdf Dosyasını Userform Üzerinde Resim Gibi Göstermek Ve Klasöre Kaydetmek İstiyorum.

Sn.Atoykan webbrowser da biraz cebelleşmiştim dün ve üzerinde tıklayınca büyüterek görüntüleme gibi bir seçenek yok yada ben bulamadım. Benim derdim userformda bir ımage nesnesi yada webbrowser gibi bir nesne içinde pdf yi görüntülemek değil. Form üzerinden bilgisayarımdaki bir  pdf belgesini seçip onu belirlediğim bir klasöre formun  üzerindeki bir textboxta yazan numara ile kaydedebilmek ve bu PDF yi daha sonra yine aynı form yada başka bir form üzerinden bir butona basarak full ekran açabilmek. Form üzerinde vesikalık resim büyüklüğünde bir alanda koca a4 sayfasını görüntülemek zaten saçma. Bu söylediğim işleyişle ilgili ne tavsiye edersiniz köprü vs herşey olabilir önemli olan çok fazla pdf var onları bir klasörde tutup dilediğimde tek tuşla istediğim kayıttaki pdf yi ekrana getirebilmek derdim.
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Son Düzenleme: 24/05/2022, 21:01, Düzenleyen: Oğuz Türkyılmaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Pdf Dosyasını Userform Üzerinde Resim Gibi Göstermek Ve Klasöre Kaydetmek İstiyorum. - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 24/05/2022, 20:59
Task