Skip to main content

AccessTr.neT

Vb.net ve Bazı Sorunlar

Vb.net ve Bazı Sorunlar

selam

onca zamandır bu yazılımla alakalı yok şu set, yok bu set yok falan fiştan görsel set gibi çapsız şeyler gerek internette gerekse piyasada dönüp dolaşıyor.ama bunlar tamamen ya ustaca kopyalar yada ayrıntıcı ve konunun temel mantığından uzak, ezberci zihniyet ürünü, ve hala "HELLOWORLD" örneği verecek kadar çapsız eğtim dökümanları! onca yazılımla ilgili kitap okudum, kurslar, özel dersler ve adı geçen kalın ve şişkin eğitim setlerinden de bir hayli edindim( bolca para vererek ) ancak hepsi ya şömine yada mangal tutuşturmakta lazım oldu, yada arabaların dikiz aynasına sadece bir süs! hep bildik konular yok, veri tipleri, yok döngüler, yok diziler yok vs vs vs işin ruhu, mantığı, ezberci zihniyetten uzak algoritmik düşünce sistemi, hatta yazılan kodların taaa ascii ve hex bitlere varan arka planları, bununla birlikte sektörel adımlama, yada sektörde dikkat çeken çarpıcı örnekler gerek.eee onlarda cebinizde ki mor renkli arkasında Atatürk rengi olan banknot denen kağıt parçalrının cebinizde sayısıyla doğru orantılı olarak edinebilirsiniz.benim kişisel düşüncelerim bunlardır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: berk_okan - 25/02/2011, 21:51
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: alpeki99 - 25/02/2011, 23:55
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: berk_okan - 26/02/2011, 01:28
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: alpeki99 - 26/02/2011, 01:43
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: İremSu - 26/02/2011, 02:07
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: berk_okan - 26/02/2011, 11:09
Cvp: Vb.net ve Bazı Sorunlar - Yazar: İremSu - 26/02/2011, 12:32
Task