Skip to main content

AccessTr.neT

Text ve Acess Veri Aktarma

Text ve Acess Veri Aktarma

Çözüldü #5
Sayın Mehmet hocam ellerinize sağlık Sadece 1 yerde hata aldım.Oda txt butonuna basıldığında modül not found hatası veriyor olay yordamına girmek istediğimde beni Access den dışarı atıyor.Ms2003 Access kullanıyorum.Birde bu işlemin kısa mantığını anlatabilirmisiniz hazıra konmak istemem gönderdiğiniz dosya da inceleme yapıyorum ama bilenden öğrenmek daha bir başka...
1.herhalde öncelikle çapraz sorgu yaptınız bunun amacı nedir ?
2.form olarak hazırladığınız şablonda txt butonuna vbscrpit ekranında modül mü yazdınız bu kodlamayı nasıl görebilirim ?
3.Bu ekran da gözüken alanların genişlikleri(Örnek Fiş NoImg-grin cm olarak gözüküyor karakter bazında nasıl hesaplama yapmamız gerekiyor.1 karakter 1 mm olarak mı 1 cm olarak dikkate almalıyız?(Mesela Fiş No Alanının uzunluğu 8 karakter olacak.)
4.Txt butonuna bastığımızda Dosya adını ve sürücüyü bizmi vereceğiz yoksa default bir tanımı olacakmı?

Umarım sorularımla sizi bunaltmamışımdır.İnanın Okadar hevesle araştırma yapıyorum şuana kadar doyurucu bilgiyi sizden başka birinden de alamadım.Sizi Bulmuşken kafamdaki biriken soru işaretlerinden kurtulayım.Yapmış Olduğunuz örnek istediğimin tıpatıp aynısı bu arada.

Değerli bilgilerinizi eksik etmediğiniz için ve bizler gibileri aydınlattığınız için binlerce teşekkürü borç bilirim.Göndediğiniz ek dosya yı size gönderiyorum.

Saygılarımla
İsmail KOŞARER

.rar örnek_sled.rar (Dosya Boyutu: 21,6 KB | İndirme Sayısı: 7)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ikosarer - 02/09/2011, 12:17
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: mehmetdemiral - 02/09/2011, 12:53
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ikosarer - 05/09/2011, 10:21
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ozanakkaya - 05/09/2011, 13:10
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ikosarer - 05/09/2011, 16:07
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ozanakkaya - 05/09/2011, 16:59
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: mehmetdemiral - 05/09/2011, 17:52
Cvp: Text ve Acess Veri Aktarma - Yazar: ikosarer - 06/09/2011, 09:53