Skip to main content

AccessTr.neT

Forma bir den başka liste kutusu eklenmiyor.

saglikci_salih
saglikci_salih
5
2298

Forma bir den başka liste kutusu eklenmiyor.

Çözüldü #2
yeni bir Access 2010 veri tabanı yaptım ve senin projendeki tüm nesneleri oluşturduğum yeni veri tabanına convert ettim.Direk çalıştırdığın zaman sıkıntı vermiyor.ama sorun şu ki kod sayfasında yazmış olduğun;
Forms!AnaSayfa.Visible = True
kod hatalı.sen anasayfa butonuna tıkladığın zaman anasayfa formun etkin olmadığı için hata veriyor.etkin olmayan bi formun visible özelliğini kullanamazsın.
14 tane olan alt formlarına liste kutusu ekledim hiç bir sorun vermedi.

Biraz uzun yolda ve karışık anlattım sanırım özetleyecek olursak;
senin 14 tane alt formunda anasayfa butonun var.projeni tasarlarken anasayfa run(çalışma) durumunda olmadığı için çalışma durumunda olmayan bir formun visible değerini değiştiremezsin.

tekrar 2003 yapıp ekliyorum deneyip dönerseniz tekrar bakarız.
.rar cskn.rar (Dosya Boyutu: 180,94 KB | İndirme Sayısı: 5)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Forma bir den başka liste kutusu eklenmiyor. - Yazar: Coskun0559 - 07/09/2011, 13:09
Task