Skip to main content

AccessTr.neT

Toplam Alma,Taksitlendirme Hakkında

atlantis8334
atlantis8334
23
10624

Toplam Alma,Taksitlendirme Hakkında

Çözüldü #4
(31/10/2008, 14:19)demirbas44 yazdı: bende sipariş föyü yapmak istiyorum.. Tabloları oluşturdum. ama form bilgim yok

Size satınalma takip programımı önerebilirim. Ordaki evreleri izleyerek formunuza şekil verebilirisniz. Link aşağıda dır.

https://accesstr.net/satinalma-takip-t-16.html
(30/10/2008, 14:45)atlantis8334 yazdı: selam arkadaşlar...
benim emlak taplomda sorgu kısmını bir türlü yapamıyorum..Acemi olduğum için beceremiyorumda denebilir..
şimdi soruma gelince
1-sattığım bir emlak'ın toplam tutarının bir kısmını taksite çevirmek istiyorum.
2-Cari hesaplara gelincede carinin borçu ödediklerinden nasıl düşürebilirim.
( bir nevi kasa defteri )
3-Satılan emlak tutarının değelimki bir kısmı çek havele ve nakit olduğunu kabul edelim..bunları ben nasıl ayarlıycam?
şimdilik sorularım bunlar...Yardımı olursanız sevinirim....
örnek linkini bırakıyorum.
şimdiden teşekkürler..

Dosyalarınızı eklemeden once lütfen araçlar<veritabanı hizmet programı<veri tabanıı sıkıştır ve onar yapınız. bu şekilde eklediğiniz mdb dosyanız 2 mb'den 536 kb ye düşüyor. bu konuya ozen gosterelim lütfen.

Ayrıca siz sadece tabloları oluşturduğunuz için zaten istediklerinizi yapmanız mümkün değil. Formlarıda oluşturursanız formullerı ve diğer istedikleriniz yapmanız daha kolay olacaktır. ama size bir örnek dosya oluşturdum. Taksit ve peşinde bazı işlemler yapıyor. bunun üzernden konuşursak daha kolay anlaşırız diye düşünüyorum hem benimle hemde formdaki diğer arkadaşlarla.
.rar Toplam Alma.rar (Dosya Boyutu: 116,83 KB | İndirme Sayısı: 109)
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma
Son Düzenleme: 31/10/2008, 15:18, Düzenleyen: nihatkr.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Task