Skip to main content

AccessTr.neT

sürekli form görünümünde ilgili kayıtta bağlı sorgu

sürekli form görünümünde ilgili kayıtta bağlı sorgu

Çözüldü #7
mehmetdemiral çok çok teşekkür ederim celoyca ya cevap verene kadar sen hal etmişsin çok çok sağolun ilgilenenler için.

konu çözümlenmişlere taşınabilir. ama ondan önce bu kısma kadar ve bundan sonra yapmak istediklerimide yazayım ki arkadaşlar ne oluyor ne işe yarayacak demesin.

bu bölüme ve sizin yardım ettiğiniz kısımla yarı mamuller başka stok veya (kullanılmışlara) atılıyor. hatta mehmetdemiral abinin yaptığı yere tarih kısmınıda güncelleyecem böylelikle ham maddeler veya mamuller stoklar isteyene göre üretim süreçleri arasında gezecek sonra da gene bu kayıtlar gene bir tuşla veya üstforumdaki seçme sorgularından gelen kayıtlar toplu olarak örnekteki sevk tablosuna aktarılacak ondan sonra ise çeşitlere göre stok(üretim adımları veya başka stoklar) ve sevk tablosu arasındaki miktarı kıyaslayacak cesite göre distinct li bir sorgu ile inşallah stok programım tamamlanacak herkeze çok teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: sürekli form görünümünde ilgili kayıtta bağlı sorgu - Yazar: javierbardem - 31/01/2009, 17:17
Task