Skip to main content

AccessTr.neT

Lisanslama çözümü hkk

Lisanslama çözümü hkk

Çözüldü #2
Vista'da maalesef denemedim Oktay Bey. Fakat işlemcilerin seri noları aynen orda olduğu gibi geliyor. Bazı seriler benzer seri nolara sahip. Yani aynı partide üretilen işlemciler yakın serilere sahipler. Ama inanın 2 kere tekrarlanır mı, bilemiyorum. Eğer öyle olursa o zaman birşey daha ilave ederiz, MAC adresi. Ama artık değişen seri nolu componentler kullanmayacağım. Harddisk için olanını ben terkettim ama hala birçok arkadaşım benim HDD serial örneğimden (Bu arada bana ait olmadığını, sadece algoritmayı daha karmaşık hale getirdiğimi söylemiştim ama yine tekrarlayayım, neme lazımImg-grin)) yararlanıyor. Fakat adam format atınca değiştiği için tekrar şifre alması gerekiyor. Bu iyi değil. Sürekli destek demek. Ben de bu çalışmayı (modül ve registere yazılan demo kodları hariç gerisi tamamen bana aittir) o yüzden düşündüm. Arkadaşlar kullanarak sonuçlarını -sizin gibi- yazarlarsa şevkim artar, mutlu olur, üzerinde çalışırım.

Denediğiniz için teşekkürler.

Not: Eğer işlemci seri numarası yetersiz kalısa MAC adresi kullanabiliriz demiştim. En iyisi ikisini harmanlamak. Onu da düşünebilirim. Bu çalışmayla ilgili olumsuzlukları belirtirseniz değişiklik yapılabilir.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Lisanslama çözümü hkk - Yazar: okileturc - 07/04/2009, 18:45
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: mehmetdemiral - 07/04/2009, 20:03
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: Puletin - 07/04/2009, 20:45
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: okileturc - 07/04/2009, 23:40
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: nitteta - 04/12/2009, 04:46
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: mehmetdemiral - 08/04/2009, 14:02
Cvp: Lisanslama çözümü hkk - Yazar: donepezil - 08/04/2009, 14:52