Skip to main content

AccessTr.neT

Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ?

Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ?

Çözüldü #5
Merhaba,

iyi de sayın Access gönülverenleri ve gerçekten iyilik ruhuna sahip olduğunu düşündüğüm bireyler,

forum kurallarını okudum ve bir konu başka sitede yer alamaz demiyor. Bunu sanırsam sizin bir yöneticinin bir üyeyi uyarmasından sonra yazdığım bir mesajı sildim. sonra yöneticiniz diyordu ki en azında 5 saat veya daha fazla bekleyin gibi. Ben de bekledim ve yazdım sitenize. Şimdi bir sorunun çözümünde her yardım biraz daha ileri götürüyor çözümü ve mükemmelleştiriyor. Hepinizin emeğine saygım var ve herkesin olması lazım. Daha önce farklı yerde çözüldü gibi olan bir soruna Sayın Seruz'un verdiği yönteme bambaşka bir ufuk kazandırdı.

Afedersiniz, olaya biraz da bizlerin gözüyle bakmanızı rica ediyorum. Dağbaşı denilebilecek bir yerde her tür teknolojik ve personel kıtlığı yaşanırken amaç öğrencilerin yatılı ihtiyaçlarını düzene sokmak iken ben açıkcası yazmaktan çekinmedim.

Konuyu eleştiriler doğrultusunda silmeye hazırım fakat bu sefer de bir iki hafta beklerim olmazsa bu sefer başka bir yere yazarım derken gezerken bir bölümünü okul bitene kadar hazırlarım.

yine de Ozur. Size emekverenlere fazla bieşey diyemem. Görüşünüzü bekliyorum, bu kadar sorun oluyorsa silebiliriz.

Hangi site olursa olsun yardımı geçen herkse teşekkür ve başka tazda geri dönütü borç bilirim. Gerekirse kimmlerin yardımı dokunmuşsa onların adlarını ilgili form ya da rapora bile ekleyebilirim. bu sorun olmaz benim için. Uygulamanın bilgi kartına da sitenizi eklmekten çekinmem. Her saniye emeğinizi kıymetli sayın sledgeab , hepsinin farkındayım ben birkaç gece düşünmekten yatamadım geliştirme sürecinde. Başka bir yerdeki ya da sizin çözümünüzü uygulamak değil, asıl amaç en güzeli ve en iyiyi paylaşmak. Başka yerde bir çözüm bulursam ya da konuyu zenginleştirecek bir şeyler varsa buraya da yazmam gerekir yoksa paylaşım nasıl olacak. Accesstr zaten kaliteli bir ekibe ve oturmuş bir sisteme sahip, bulduğu çözümlerin patentini kaybetme gibi bir sorunu yok. Ama üyelerden başka yerden gördüklerinizi yazmayın ve başka yere yazdıklarınızı da buraya yazmayın demek tuhaf gelir. Harun beyin dediği doğru aynı anda bir sorun için farklı yerleri yormamak lazım, zaman kaybı olur doğrudur. Ben de baktım ümitsizliğe kapılınca yazdım. Her iki siteyi de her gün takip ediyorum. Bu aralar her girdiğimde konu üyeliklerine bakıyorum, mesajları cevaplıyorum.
Son Düzenleme: 21/04/2009, 20:01, Düzenleyen: mehmeser.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ? - Yazar: mehmeser - 21/04/2009, 19:01
Cvp: konuyu askıya aldım. - Yazar: mehmeser - 21/04/2009, 23:19
Task