Skip to main content

AccessTr.neT

Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ?

Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ?

Çözüldü #6
Sayın mehmeser, bir noktanın altını tekrar çizmekte fayda görüyorum:

Biz bize sorulan soru başka yere sorulmasın demiyoruz. Başka yere sorulduysa bize sorulmasın da demiyoruz. Sadece "Aynı soru için o kadar insanın vaktini almak ne derece doğrudur?" bunu düşünmenizi rica ediyoruz.

Bakınız, siz kendiniz söylüyorsunuz zamanın ne kadar değerli olduğunu...

Peki bizim zamanımız???

Bakın mesela, Sayın sledgeab hocamın, sizin sorunuzu görmesi, örneğinizi incelemesi, gerekli düzenlemeleri yapması ve size cevap yazması toplamda 45 dk bile sürmemiş. Img-grin

Ha, diyelim ki sledgeab hocam görmedi. 50 dk sonra da ben görmüşüm soruyu zaten. Birilerinin maksimum görme süresini 1 saat olarak düşünün. Sorduğunuz sorunun cevabının ne kadar süreceğini az buçuk tahmin edersiniz. Biz bunun için 5 saati örnek gösteriyoruz.

Kimsenin "Site Milliyetçiliği" yaptığı yok Sayın mehmeser... Bu sebeple hiçbir yönetici arkadaşım "Buraya soruyorsanız oraya sormayın, oraya soruyorsanız buraya sormayın" demez... Kaldı ki bizde özel üye olan çoğu üyemiz başka forumlarda da ya özel üyedir, ya üyedir ya da görevlidir...

"Zaman" hepimiz için değerli. Biz diyoruz ki ne bizim zamanımız boşa gitsin ne de başkalarının...

Yani bu ricamız egoistliğimizden değil hümanistliğimizden geliyor...

Hani diyorsunuz ya, "Afedersiniz, olaya biraz da bizlerin gözüyle bakmanızı rica ediyorum" diye...

Lütfen aynı empatiyi bir de bizim için yapar mısınız???

Ben sledgeab hocamın mesajını görmemiş olsaydım o akşamımı sizin sorunuza ayıracaktım. Diğer forumlardaki arkadaşlardan biri de o akşamı sizin sorunuz için geçirseydi siz en az bir kişinin akşamını boşa harcamız ve zamanını almış olacaktınız...

Haksız mıyım???

Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım...
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Öğrenci sevk ve ilaç takibinde arap saçı nasıl çözülür ? - Yazar: tdsharun - 21/04/2009, 19:42
Cvp: konuyu askıya aldım. - Yazar: mehmeser - 21/04/2009, 23:19
Task