Skip to main content

AccessTr.neT

Database Üzerinden Online Bilgi Almak

Database Üzerinden Online Bilgi Almak

Çözüldü #13
Dostum ellerine ve emeğine çok teşekkür ederim. yalnız küçük bi sorun yaşamaktayım. dedğin gibi işlemleri yaptım ve database dosyasının orjinalini tabloya bağladım. (10013 nolu parti numarası AZIM için yapılmış. fakat ben bunu belirtilmemiş olarak görmekteyim. Ama kilogramları kontrol ettiğimde herhangi bir sorun çıkmadı. sadece müşteri adı gelmiyor. Parti ve müşteri süzme alanlarının sağ taraflarında küçük 2 kutu var. bunlar anladığım kadarı ile seçimleri temizlemek için sanırım. Bu alanlar düşündüğüm gibi ise bunların üzerine " Filtre Temizle" yazabilirmiyiz.
[Resim: pesateszmeekran.jpg]

Birde rapor ile ilgili bir ricam olacak. acaba rapor ekranını gönderdiğim resimdeki gibi düzenleyebilirmiyiz? İngilizce olması ve gereksiz detayları üzerinden temizleyip sade bir çıktı almak güzel olur. ben birde mümkünde bir resim dosyası hazırlayacağım logo.bmp adında. bu dosyada c:\Zancaner klasörü altında( c:\Zancaner\logo.bmp - 1,5 cm * 7 cm gibi ) orjinal database dosyası ile aynı klasörde olacak. tüm alınan raporlarda bu logonunda orada olmasını sağlamak isterim. böyle bir yol var ise memnun olacağım. Ayrıca raporu yatay değilde dikey olarak kullanmak istiyorum ve rapor ekrana çıktıktan sonra bir yazdır butonu olabilir mi?

[Resim: rapordizayn.jpg]
Son Düzenleme: 30/05/2009, 02:27, Düzenleyen: boraday.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Database Üzerinden Online Bilgi Almak - Yazar: boraday - 26/05/2009, 15:56
Cvp: Database Üzerinden Online Bilgi Almak - Yazar: boraday - 30/05/2009, 02:25
Task