Skip to main content

AccessTr.neT

Mükkerrer Kayıt ve Güncelleme

Mükkerrer Kayıt ve Güncelleme

Çözüldü #5
Saygıdeğer esrefigit;
İLAHİ ADO SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN...!
ACCESSİN İÇİNDE KENDİMİ KAYBETTİM HÜKÜMSÜZDÜR...!
Bilmiyorum bu cümlelere yabancımısınız. Ama ben bunu söylemeye başladım. Olsun yinede seviyorum mevcut durumu. Şikayetçi değilim. Olmamda. Hani örnek hikaye vermek gerekirse;
Nasreddin hocanın kızı gelin olmuş atın üstünde gidiyormuş, hemde ağlıyormuş. Bunu gören Nasreddin hoca kızına; "kızım istersen gitme" demiş. Kız da; "Olsun hem ağlarım, hem de giderim" demiş.
Şimdi bizde bunun ucundan tuttuysak, "ya bu deveyi güdecez, ya da bu diyardan gidecez."
Konumuza gelirsek, sonuç olarak ikimizde aynı şeyi düşünüyoruz. Belkide benim düşüncem fazla gereksiz kayıtlar olabilir. Bundan dolayı karışık bir durum ortaya çıkıyor. Buna mukabil sizinkide sade olmuş oluyor. Netice veya varış noktası aynı. Hemfikiriz.
Ben size bir programın çalışma sistemini gösteren örnek gönderiyorum. Buna istinaden bu programın çalışma sistemini özetleyen ve acces de nasıl gerçekleştirebilirim diye bir yazı hazırladım ve gönderiyorum. Benim anladığım şekli böyle. Sizin anlayış ve yorumlama farklı olabilir. Çünkü konuya ve access'e hakim olan sizsiniz.
İnceleyip tekrar görüşelim.
Saygılarımla,
.rar Örnek.rar (Dosya Boyutu: 264,22 KB | İndirme Sayısı: 36)
.rar Yazı.rar (Dosya Boyutu: 414,96 KB | İndirme Sayısı: 25)
Eğer bir kişi hem akıllı, hem çalışkansa takdir et.
Çalışkan fakat akıllı değilse dikkat et.
Akıllı fakat tembel ise ikaz et.
Hem akılsız, hem tembelse uzaklaşmak için acele et.
Son Düzenleme: 18/07/2009, 20:08, Düzenleyen: Aykay.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Mükkerrer Kayıt ve Güncelleme - Yazar: Aykay - 17/07/2009, 14:58
Cvp: Mükkerrer Kayıt ve Güncelleme - Yazar: Aykay - 17/07/2009, 16:15
Cvp: Mükkerrer Kayıt ve Güncelleme - Yazar: Aykay - 18/07/2009, 19:19
Task