Skip to main content

AccessTr.neT

3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini gidermek

scihansafak
scihansafak
7
3777

3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini gidermek

Ne yazik ki 2003 formatinda, 2007 de olusturdugum forma ulasilamiyor bu yuzden koyamadim ancak benim sorum oldukca genel bir soru. Yapmam gereken sadece olusturmus oldugum sorgularin form daki butona tikladigimda tumunu calistirmak. Bunu da DoCmd.Open Query komutuyla yapmaya calistim. Ancak bu sorgularin olusturdugu tablolarin zaten kullanimda oldugu ve uzerlerinde islem yapilamayacagi hatasini aliyorum. Diger kaynaklardan arastirdigimda bu problemin Recordset komutu kapatilmadiginda alindigini gordum ama benim formumda boyle bir komut da yok.

Pazartesi gunu yanlis ya da dogru bu databank i mudurume teslim etmem gerekiyor bu nedenle yardimci olabilecek arkadaslarin ellerinden geldigince ilgi gostermelerini rica ediyorum. Herkese iyi haftasonlari ve tesekkurler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: 3211 kodlu "Tablo zaten kullanimda oldugundan degistirilemiyor" hatasini giderme - Yazar: scihansafak - 10/01/2010, 04:51
Task