Skip to main content

AccessTr.neT

farklı bir formdan arama nasıl yapılır?

farklı bir formdan arama nasıl yapılır?

Çözüldü #3
üstad benim yapmaya çalıştığım olay ticari bir programın datasına bağlı stokların bilgilerini barkod okutulduğunda online getirmek. veritabanında aynen bu şekilde ayrı olarak tablolarda datalar hiç bir şekilde sorun çıkarmıyor. ekte gönderdiğim Sql veritabanından bana lazım olanları, tabloların isimlerini benzer şekilde sadece gerekli olanları ekledim. yoksa ticari programın database buraya eklesem birde ayarların yapılması gibi bir sürü sizi uğraştıracaktım. barkod okuma alanına tekrar geri gitme olayı için teşekkür ederim. asıl sorun iki farklı barkod okutulduğunda iki farklı tablodaki bilgileri nasıl getirip ekrandaki yerlere yazarım. bunu tabloları sorgu tasarımında ekleyip gerekli bağlantıyı yaptım. ama stoklar_s olarak görmüşsünüzdür.yani tek ekranda nasıl çözümlerim. yardımlarınız için teşekkür ederim
İnsanlar başaklara benzerler. İçleri boşken başları havadadır, içleri doldukça eğilirler!" montaigne

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: farklı bir formdan arama nasıl yapılır? - Yazar: linux2ex - 24/01/2010, 20:39
Task