Skip to main content

AccessTr.neT

Write conflict hatasi (yazma çakışması hatası)

Write conflict hatasi (yazma çakışması hatası)

Çözüldü #5
Sayın Seruz verdiğiniz detaylar için çok teşekkür ederim,
yazmış olduğunuz bilgileri okuyup kafamda aşama aşama tasarlayınca nerelerde hata yaptığımı daha iyi anlamış oldum , dediğiniz gibi setwarnings.false olayını true olarak değiştirmeyi unutmuşum, siz yazınca farkettim onuda, tekrardan destekleriniz için çok çok teşekkür ederim. sayın mehmet demiral'in sorusuna da cevap vermek istiyorum, ozel bir sebebi yok tabiki, doğrudur uzun zaman once uye oldum ama sürekli ziyaret ederim siteyi takıldığım konularda daha onceden yazılmış cevaplara bakarak sorunlarımı bir şekilde gideriyordum, yazmış olduğum sorunu yabancı sitelerde de aradım ama genelde Sql hatası tazında cevaplar verilmiş. sonucta çözümü bulamayınca bu konuda deneyimli kişilere sormak istedim.ve konuyu açtım. sağolsun sayın Seruz hemen cevap yazmış. konularda cevap vermek istediğim sorularda olmuştur ama benden hızla cevap veren arkadaşlar olduğunu görünce verilmiş cevabın üstüne tekrar birşeyler yazmak istemediğimden aktif görünmemiş olabilirim.
Listeye eklenmesi için sorulan soruya "Hayır" ısrarla soruyor kısmını da
cancel=true
me.undo
komutu ile düzelttim. bu ayrıntı içinde teşekkür ederim. tekrar görüşmek dileğiyle, herkese iyi çalışmalar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Write conflict hatasi (yazma çakışması hatası) - Yazar: dereza - 28/01/2010, 10:17
Task