Skip to main content

AccessTr.neT

Yetkilendirme yapmak ve kullanıcı adını metin kutusuna yazdırmak

Yetkilendirme yapmak ve kullanıcı adını metin kutusuna yazdırmak

Çözüldü #6
sayın şahin; ilgilendiğiniz için sağolun ancak doğru şifre girdikten sonra açılan "Frm_Ana" formunda zaten giriş yapanı gösteriyor sonraki formlarda da gösterebilir ancak benim gerçekleştirmek istediğim; Tablo1 e veri girişi yapıyoruz veri girişi yapan kişinin kullanıcı adını sicil no alanına yazdırmak istiyorum buda ancak sicil no alanının varsayılanına yazılan kodla olur gibime geliyor.şu anki haliyle çalışma giriş yapan kullanıcı adını bir tabloda giriş saatiyle birlikte saklıyor ve açılan formlardaki metin kutusunda gösteriyor.benim için önemli olan sadece Tablo1 gibi verileri sakladığım tablonun sonunda bir alana (sicil no için düşünmüştüm) kullanıcı adını her kayıt için varsayılan olarak yazmasıdır.herhangi bir formdaki metin kutusunda görünmesi önemli değil aslında sadece yapılan kayıtlara bakıldığında herbir kaydı hangi kullanıcı yapmış? onu gerçekleştirmek istiyorum.çok karmaşık olduysa daha ayrıntılı açıklayabilirim ancak anlatabildiğimi sanıyorum.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: access de kullanıcı ve şifre oluşturarak, yetkilendirme yapmak - Yazar: fox35 - 06/02/2010, 22:29
Task