Skip to main content

AccessTr.neT

Aynı bigileri içeren iki tabloda ilişkiler

Aynı bigileri içeren iki tabloda ilişkiler

Çözüldü #5
Teşekkürler...Sayın Ercan Şahin, verdiğin cevapla Birinci sorunum çözüldü.
İkincisi örneğe bakarsan AnaForm üzerinde bilgi girişi yaptıktan sonra aynı şahsa ait ek bilgi girmek için ek bilgi tablosuna bağlı formu çağırdığımda Anaformdaki aktif şahsa ait sayfa gelmiyor veya Ana Formda yeni kayıt girişinde ekbilgi giriş butonuna tıkladığımda yeni giriş yaptığım şahsa ait ek bilgi formu sayfası gelmiyor. Dolaysı ile Örnek Ahmetin bilgilerini giriyorum Ek bilgi girmek için Aynı form üzerinde ikinci formu çağırdığımda Ahmete ait devam eden ek bilgi giremiyorum... Gerçi yaptığım programda deneme yanılmayla bunu yaptım ama nasıl yaptığım konusunda akademik Img-grin pardon kitabi bilgi dışında yaptığımdan ben bunun Access de sistemini öğrenmek istiyorum... Tekrar ilgi ve alaka gösteren tüm forum üyelerine teşekkürler. Ayrıca cevabın için tekrar teşekkürler Ercan ŞAHİN.. Saygılar...
C*E*L*O*Y*C*E
heryerde senin yardım elin var dosyanı incelemedim ama herşey için teşekkürler....
C*E*L*O*Y*C*E
İkinci verdiğin sorumun cevabını vermişsin ayrıca teşekkür ederim yalnız yeni kayıtta EK bilgi girisine tıkladığında söz dizim hatası diyor tekrar bakıp düzeltebilirsen ekleyebilir misin? teşekkürler...Img-grin
C*E*L*O*Y*C*E
Sorunum çözülmüştür.. Ana Forma bilgi girmeden Ek Forma girilmez ki... Teşekkürlerr C*E*L*O*Y*C*E Img-grin teşekkürler....teşekkürler....teşekkürler.......
Bilmiyorum kimler bozmuş düzeni,
Görmedim asla günahsız gezeni,
Allahım sen AFFET beni,
Affınla kapansın günah defterim...
Son Düzenleme: 22/02/2010, 01:47, Düzenleyen: HandSword.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Aynı bigileri içeren iki tabloda ilişkiler - Yazar: HandSword - 22/02/2010, 01:31
Task