Skip to main content

AccessTr.neT

Konu Başlıkları,

emturker
emturker
5
3124

Konu Başlıkları,

Sayın; beab05
İlk fırsatta resmimi değiştireceğim Img-grin ...
Ben bu sarı anahtar neye yarar word, Excel ve power pointin arasında diye düşünüyordum... 1999 yılından bu yana rengi de kırmızıya dönüşen bu anahtarın gerçekten komplike bilgi işlem yapıları olmayan paket programların vermediklerine ihtiyaç duyan işletmeler için eşsiz bir program olduğunu söyledim ve sözümün arkasındayım...
Microsoft Access ve Vba eşsiz bir güçtür... Ben MS Access üzerinde neredeyse 10 milyon satırı işleyebildim... ve 30 kişi aynı anda giriş yapıp 5 makinede grafik gösterimi yapabildim aynı veri üzerinden... Sorgulamalar yapabildim... Raporlar Hazırlayabildim... Formlar ile veriler üzerinde değişiklikler yapabildim... Eğer siz her işletmede sizin söylediğiniz yapıları kurma yeterliliğine sahipseniz ve elinizde de bu konulara hakim personeliniz varsa aliyyül aladır... Ve bu yapı Access kadar ucuza kurulabiliyorsa... Elinizde olması gereken sadece bir office paketi...
Ben Accessi çok güçlü sayarım... VBA`da Accessin ayrılmaz parçası ve onun eşsiz gücünü sağlayan unsurudur...
Tekrar hayırlı geceler...
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Konu Başlıkları, - Yazar: emturker - 04/06/2010, 15:23
Cvp: Konu Başlıkları, - Yazar: Kur@l - 04/06/2010, 23:28
Cvp: Konu Başlıkları, - Yazar: ercansahin - 04/06/2010, 23:51
Cvp: Konu Başlıkları, - Yazar: beab05 - 04/06/2010, 23:58
Cvp: Konu Başlıkları, - Yazar: Kur@l - 05/06/2010, 00:14