Skip to main content

AccessTr.neT

(yardım lütfen) bir havayolu şirketi için access programı tasarlamak

(yardım lütfen) bir havayolu şirketi için access programı tasarlamak

Çözüldü #5
Selam
sorunuza cevap yazmadan once bir kac sorum olacak
1.ornek uygulamaniz nerede
2.sitede hava alaninda hizmet veren fazla bir zat olmadigindan saniyorum 20 gune bu is zor
Nedeni her sorunuza ayri ayri parcalar halinde sorsaniz belkide iki gunde islem tama olacak
Fakat soru cok kimsede bu kadar zaman yok
3.sayin alpeki hoca gormeden ornek ekleyin
Cevaplara gecelim
1.ornek uygulama olmaxigindan soruyorum
Tabloya veriler form ilemi giriliyor yoksa taboya direk veri girisimi yapiyorsunuz
Form ile veri girisinde ilgili nesnenin metin kutusu dur galiba ozelliklerinden varsayilan degerine sadece tarih icin
=date() tarih arti saat icin =now() yazmaniz yeterlidir
2.iki farkli sirket dediniz boing vs bu sirket isimleri formlarin ismlerimi yani marka gibi f ormun biryerlerinde logo gibi gozukmesi icinmi istediniz konuyu biraz acmalisiniz
3.mail atilmasi icin formda bircok ornek mevcut bakarsaniz kendi uygulamaniza uyarlanabilir
Tabi hangi formlari ve hangi tablolardan ne tur bir veri yollanacagini sadece siz bildiginizden
Bu konunun da acilmasi gerekli
Gerekirse her bir sorunuz icin basit birer ornek ekleyerek yollayin daha cok kullaniciya hitap eder ve sorunuz daha hizli
Yanitlar alirsiniz
4. Ve 4. Zorunuz resim ekleme ve denetim ekleme simdi iki sorunuzada ornek eklerim ama sikinti olur geldik yine sizin ornege
Saygilar gecmiste
Cok uyari cezasi alan
aydın3838, 20-12-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: (yardım lütfen) bir havayolu şirketi için access programı tasarlamak - Yazar: aydın3838 - 04/12/2013, 22:06
Task