Skip to main content

AccessTr.neT

Web Browser İle PDF Dosya Görüntüleme Örneği

Web Browser İle PDF Dosya Görüntüleme Örneği

resim yerine pdf dosyalarına almak istiyorum hatta bu konuda bir yazılım da var sitemizde ama veritabanı o kadar hızlı doluyor ki...anlayamadım gitti...

dediğim olay bu idi...hala da aynı yerdeyim...

mehmetdemiral cevap vermiş yanlış yerde soruma devam etmiştim sağolsun lutf etmişler :
Cvp: Özel bir resim Uygulaması - 1 şahısa 3 resim (06-08-2014, 2:42)
Bir Allah kulu da çıkıp o dosyanın neden bu kadar büyüdüğünü araştırmamış sanırım. İlginç olan şu ki içindeki her şeyi silmeme rağmen boyutu 136 mb civarında kalıyor. Başka bir boş veri tabanına alınca 1 mb bile değil aslında. Size aşağıya düzeltilmiş halini ekliyorum. Onun üzerinde çalışın.

Bir de "veri tabanı çok hızlı doluyor" demişsiniz. Başlangıçtaki boyutu mu daha sonra artıyor. Şu gönderdiğim de artacak mı o kadar? Biraz deneyin bakalım.
Ekli Dosya
Web Browser ile PDF Ön İzleme.rar
Boyut: 229.98 KB
İndirme: 2
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 26/08/2014, 09:37, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Web Browser İle PDF Dosya Görüntüleme Örneği - Yazar: hgsoftware - 26/08/2014, 09:33
Task