Skip to main content

AccessTr.neT

..::.. Excel Arşivimi Satıyorum - Bölüm I ..::..

..::.. Excel Arşivimi Satıyorum - Bölüm I ..::..

Ben de 2004 yılından beri yaklaşık 10 yıldır Excel dünyasının içindeyim (forumlarda yanıtlar veriyorum ve yönetici konumundayım) ve paylaşım noktasında elimden geleni yaptığımı herkes bilir. Ama bu arşiv özel bir arşivdir. İçerisindeki çoğu bilgiyi, programı vs. her yerde, herkeste bulamazsınız. Resimde de görmüşsünüzdür; oldukça düzenli ve geniş bir arşivdir. İster Excel ve VBA'ya yeni başlamış, ister belli bir yol kat etmiş, ya da bu işi bildiğini söyleyen olsun, bu arşiv ile birçok bilgiye uygulamalı örnekler sayesinde ulaşabilecek vs. vs. vs.

Hangi Excel kullanıcısı, Excel ve VBA ile ilgili tüm bilgilerin elinin altında olmasını istemez ?
Yapmak ya da öğrenmek istediği ne varsa klasör içinde arama yaparak anında ulaşabilecek.
Siz bunu mu tercih edersiniz, yoksa forum sitesine yazıp yanıt gelmesini mi beklersiniz ?
Elbette ki Excel'i bildiğinizi düşünerek, kendiniz çözüm bulabilirsiniz ama ya Excel'i bilmeyen ya da kısıtlı bilgisi olan diğer binlerce kullanıcı için sizce de büyük bir kolaylık değil mi bu ?

Saygılar
Son Düzenleme: 17/06/2014, 14:09, Düzenleyen: Murat OSMA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: ..::.. Excel Arşivimi Satıyorum - Bölüm I ..::.. - Yazar: Murat OSMA - 17/06/2014, 14:09
Task