Skip to main content

AccessTr.neT

ACCESS PARA CİNSİ SEÇME

ramazanemrullah
ramazanemrullah
6
3219

ACCESS PARA CİNSİ SEÇME

Sayın ramazanemrullah,

Bu örnek uygulamadaki işlemler sadece bir alternatif.elbette ki,çeşitli işlemler de uygulanması mümkün.sadece bir bilgi olması açısından ve daha geçerli olabilecek örneği ekledim aslında.böylece,kur seçildikten sonra,her ne değer yazılırsa o değerin çıkışında istenen kur ifadesi yazılmış olur.çünkü,şu an siz sadece deneme amaçlı formda bir denetim ekleyip varsayılandaki değeri göstertiyorsunuz.fakat bunun bir de tabloya dahil etmeyi ve aynı zamanda da olası bir yeni kayıt girmek istediğinizi düşünün.bana göre bu daha geçerli olmaktadır bu sebeple.elbette,tercih sizindir.

mesela,açılan kutunun seçimine göre de yapılabilir.diğer olay yordamındaki kodlamayı bu sefer açılan kutunun değiştiğinde olay yordamına aktarmanız gerekecek,diğer kodlamayı geçersiz kıldıktan sonra.

Son olarak,aslında siz nasıl bir uygulama planladığınızı ve nasıl bir işleyişi olduğunu açıkça belirtirsenizve sınırları iyice çizerseniz,katılımcılar tarafından size daha doğru ve geçerli bilgi paylaşımları yapılacaktır kanısındayım.zira,bu hali ile değerlendirilirse,yelpazesi geniş bir çerçeve söz konusu olmakta ve her alternatif geçerli sayılabilmektedir.bilgilerinize.

İyi çalışmalar,
Saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
ACCESS PARA CİNSİ SEÇME - Yazar: ramazanemrullah - 29/10/2014, 17:39
Cvp: ACCESS PARA CİNSİ SEÇME - Yazar: alpeki99 - 29/10/2014, 18:41