Skip to main content

AccessTr.neT

Stok eksiltme çalışmıyor !!!

Emrah Altuntaş
Emrah Altuntaş
4
2012

Stok eksiltme çalışmıyor !!!

Merhaba Arkadaşlar , Bir büfe için yaptığım satış takibi için barcode unu okuttuğum ürünün stok tablosundaki adetinin, urun Satis formundaki adet kadar eksiltilmesi (Satış butonuna basılınca) işlemini yapamadım. Forumdaki tüm örnekleri inceledim ama bir türlü uyarlayamadım. Urun satis formunu çalıştırdığınızda barcode okutma ekranına stoktan bir ürünün barcode'unu yapıştırıp enter'a basın. yan tabloda ürün bilgileri gelecek. 1 kez okutulduğu için ADET kısmında 1 yazacak. bu adetin Stok tablosunda o barcode bolu ürünün adetinden düşmesini istiyorum.

farklı bir kaç ürün okuttuğumda geçici satış query de ürünler listeleniyor. (sağ taraftaki tabloda) Satış butonuna bastığımda oradaki tüm ürünleri adetleri kadar eksiltmesi gerekiyor. Nasıl olacağı çok önemli değil sadece okutulan ürünlerin satışa basıldığında stok tablosunda adetlerinin düşmesi yeterlidir. Bu konuda da yardım alabilirsem çok sevinirim. Sorgu tablosundaki veriye göre farklı bir tablo verisi güncellemek mümkün mü? Değilse farklı ne şekilde yapabilirim?

Şimdiden herkese teşekkürler,
İyi çalışmalar.
.rar Melis_Bufe.rar (Dosya Boyutu: 664,05 KB | İndirme Sayısı: 24)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Stok eksiltme çalışmıyor !!! - Yazar: Emrah Altuntaş - 26/11/2014, 14:03
Cvp: Stok eksiltme çalışmıyor !!! - Yazar: atoz112 - 26/11/2014, 14:11
Cvp: Stok eksiltme çalışmıyor !!! - Yazar: atoz112 - 26/11/2014, 20:44
Task