Skip to main content

AccessTr.neT

Üretim İleri Planlama Ve Sipariş Büyüklüğü, Terminleme Yönetimi Yazılımı Tanıtım

Üretim İleri Planlama Ve Sipariş Büyüklüğü, Terminleme Yönetimi Yazılımı Tanıtım

(05/01/2015, 14:12)onurturkoz yazdı:
(01/12/2014, 22:14)GülKız yazdı:
(01/12/2014, 06:08)ozanakkaya yazdı: Paylaşım için teşekkürler, ancak ekli dosyada sadece resimler var. Uygulamayı göremedim. 

Bu tanıtım infosu programın. Program ücretli bir uygulama, 2 DVD ile kuruluyor, demo uygulaması ancak firma talep ettiğinde kuruluyor.
Buraya paylaşılmasında ki amaç; Türkiye de ERP çözümlemesi konusunda yerli yazılımların da olduğu, ve Üretim işletmelerinde görev yapan arkadaşların aklında - böyle bir yazılım da var - yer etmek..

Saygılar..

Merhaba ben size bana ulaştığınız mail adresinden ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. mail bir türlü teslim edilemiyor. adres yada başka bir sorun var. kontrol edermisiniz.

Sayın onurturkoz bu site üzerinden ÖM özel mesaj gönderebilirsiniz. Ya da özel mesajınız da cep numaranızı bırakırsanız dönüş yaparız size.

Saygılarımla.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Üretim İleri Planlama Ve Sipariş Büyüklüğü, Terminleme Yönetimi Yazılımı Tanıtım - Yazar: GülKız - 16/01/2015, 17:30
Task