Skip to main content

AccessTr.neT

Ücretsiz Dağıtmak Üzere Uygulama Geliştireceğim, İhtiyacınız Nedir?

Ücretsiz Dağıtmak Üzere Uygulama Geliştireceğim, İhtiyacınız Nedir?

(07/01/2015, 10:53)alpeki99 yazdı: Geçen yıllarda bir dönem takıldığınız bir yerde yardımcı olmuştum. O zaman dosyanızı incelemiştim. Mobilya sektöründe iş yapıyordunuz yanılmıyorsam. Gerçekten ciddi bir emek vardı programda.

Başka bir projem var onun için bir uygulama geliştirmem gerekiyor. Çok kapsamlı olmayacak bir şekilde üzerinde çalışıyorum. Şu ana kadar Cari işlemleri ve Stok Kartı işlemlerini tamamladım. Bu aralar stok alış ve satış işlemleri ile uğraşıyorum. Fatura dediğiniz gibi biraz problem olacaktır ancak sizin tecrübelerinizi dinlersem zannediyorum daha kolay aşabilirim. Hiç olmazsa bir mesaj yazıp fikrinizi beyan ettiğiniz için çok memnun oldum. Teşekkürler.
Evet, Birkez değil birçok kez yardım ettiniz. Programı sizin sayenizde yaptım şu anda aktif olarak kullanıyorum. Programı sadece kendim için değil genel kullanım amaçlı tasarladığım için çok geniş kapsamlı oldu. Program bitmesine bitti fakat çok fazla dallanıp budaklandığı için yeniden burda yazan altın kurallara göre derlemeye çalışıyorum. Size, POWER ve Ozan hocama çok minnettarım. Ayrıca diğer bütün hocalarıma sonsuz teşekkürler. Gerçekten bu iş gönül işi sizler bu işe gönül vermeseydiniz ben ve birçok kişinin Access öğrenmesi imkansız gibiydi. Şunu içtenlikle söylüyorumki AccessTR, Türkiyede Access i öğrenmek istiyenlerin ANA  kaynağı olmuştur.
+repCahiller bilginin kölesi, Alimler ise efendisi olur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Ücretsiz Dağıtmak Üzere Uygulama Geliştireceğim, İhtiyacınız Nedir? - Yazar: estapan - 07/01/2015, 15:10
Task