Skip to main content

AccessTr.neT

Stajyer Başvuruları ve Dilekçe

Stajyer Başvuruları ve Dilekçe

(20/01/2015, 12:52)atoz112 yazdı: sayın tayfar,

EK'te;bahsettiğiniz talep üzerine hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.

Konu,

Access Soruları ve Cevapları kategorisine tekrar taşınmıştır.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.

ilgi alakanıza teşekkür ediyorum. fakat bu raporda yani dilekçede başka bir öğrenci için şart belirttiğim TC kısmına yazdığınız parametreler sebebiyle başka bir öğrencinin dilekçesini alamadım. tek bir öğrenci için tasarlanmış ve şu haliyle işimi görmüyor. bununla yine uğraşalım ama bunu nasıl çözdüğümü size açıklayım,umulur ki istifade eden biri olur işi görülür Img-grin

word belgesinde postalar diye şahane bir yer var. oraya bastım ve solda "adres-mektup birleştirmeyi başlat" başlığı altında "adım adım birleştirme sihirbazı" seçeneğini seçtim. sağ tarafa sihirbaz açıldı ve 3. aşamada benden veritabanının konumunu istedi. ileri diyerek hiçbir şeyi değiştirmeden 6. adıma kadar gelip sihirbazı kapattım.
sonra yukarıda "birleştirme alanı ekle" seçeneğinden [okulu] alanı gibi ilgili alanları ilgili yerlere tanımladığımda;
bilmemne lisesi bilmemne bölümü öğrencisiyim. kurumunuzda staj yapmak istiyorum diye çok güzel bir kalıp ortaya çıktı.
(tanımladığınız dilekçe 1. satırı göstererek başlıyor, yukarıda sonraki kayıt ve son kayıda gidebileceğiniz kayıt gezginiyle çıktı vereceğiniz kaydı bulmakta zorlanmıyorsunuz Img-grin
Son Düzenleme: 20/01/2015, 23:24, Düzenleyen: tayfar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: tayfar - 18/01/2015, 13:34
Cvp: Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: atoz112 - 20/01/2015, 12:52
Cvp: Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: tayfar - 20/01/2015, 23:22
Cvp: Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: tayfar - 21/01/2015, 20:49
Cvp: Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: atoz112 - 21/01/2015, 14:02
Cvp: Stajyer Başvuruları ve Dilekçe - Yazar: tayfar - 21/01/2015, 20:50
Task