Skip to main content

AccessTr.neT

tablodaki görünüm neden farklı?

alpertunga65
alpertunga65
4
1919

tablodaki görünüm neden farklı?

Selam,
Öncelikle aynı mesaj içerisinde iki ayrı soru sorduğum için kusura bakmayın. Bir daha olmayacaktır. Kurallara riayet etmek lazım...

Sayın ozanakkaya ve Sayın atoz112,

Her ikinize de çok teşekkür ederim. Uyarılarınız ve yardımlarınız için.
Sizlerin cevaplarını şu anda gördüm. Çünkü sayın atoz112'nin dediği gibi sitemize her an girip bakamıyorum. Ancak akşamları bakabiliyorum, iş yerimden girmem mümkün değil.
Cevabımı tek mesaj içerisinde her ikinize de yönelik olarak yazmak istiyorum. (umarım bu da bir kural ihlali değildir.)
Problemi çözdüm. Problem "Frm_FrekansTuret" formundaki "Tabloya Frekans Ekle" düğmesinde bulunan kod sebebiyle oluşuyormuş. Kodu tamamen sildim ve aynı formdaki "Frekans Tablosunu Yenile" düğmesinin kodunu "Application.CurrentDb.Execute "Delete Tbl_Frekans.* From Tbl_Frekans" satırını silerek yazdım. Birkaç defa denemesini yaptım kod çalıştı, ne en alttaki bloğun ilk frekansını en üste attı, ne de 39,999999 şeklinde yazdı. Problem çözüldü.

Sayın atoz112, sizin düzenleme yapmış olduğunuz örnekte, frekans artırımı (0,025'lik artış) olmadı. Kayıtlar hep aynı kaldı.
Sayın ozanakkaya'nın "frekans ürettiğinizde hangi işlem sonrası "39,3999999999999" gibi değer atanıyor bilmek lazım," uyarısına istinaden, her bir düğmeyi tek tek ve ayrı ayrı denedim. hatanın "Tabloya Frekans Ekle" düğmesinde olduğunu fark ettim. Şu anda problem yoktur. teşekkür ederim.

Saygılarımla...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: tablodaki görünüm neden farklı? - Yazar: alpertunga65 - 22/03/2015, 01:32
Task