Skip to main content

AccessTr.neT

Arkadaslar Cok Zor Durumda Kaldim

Orçun Diyarbakırlı
Orçun Diyarbakırlı
4
2472

Arkadaslar Cok Zor Durumda Kaldim

(29/03/2015, 00:00)atoz112 yazdı: sayın diyarbakırlı,

EK'te;
bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak gerekli düzenlemelerin (NOT;SADECE ilgili tablo ve formda düzenlemeler yapılmıştır.diğer hususlarda herhangi bir işlem yapılmamıştır) yapılması ile hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

kullanım olarak;
planned1 adlı formunuzdaki kaynağında planned tablosundaki iname alanını barındıran name_txt
adlı metin denetim kutusunun Çıkıldığında Olay Yordamı içerisine gerekli kodlar dahil edilmiştir.yapmanız gereken sadece,bu formdaki iname satırına bilgi girişinden sonra ENTER tuşuna basmanız.

son olarak,bir de tavsiye olması adına;
bir tabloda alan adı olarak ya da bir formda denetim adı olarak NAME ifadesini kullanmayınız.bu,ilgili alan ve denetimlerin adına denk geleceğinden dolayı.bu nedenle,bu ifadenin ya başına ya da bitimine başka bir ifade daha yazarak çözüm uygulayınız.bilginize.

iyi çalışmalar,saygılar.

Sayin atoz112 ilginize cok tesekkur ederim gercektende cok yardimci oldunuz ve tavsiyenizi de dikkate alacagimdan emin olabilirsiniz. Img-grin

Kolayliklar dilerim.

Tekrar tesekkurler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Arkadaslar Cok Zor Durumda Kaldim - Yazar: atoz112 - 29/03/2015, 00:00
Cvp: Arkadaslar Cok Zor Durumda Kaldim - Yazar: Orçun Diyarbakırlı - 29/03/2015, 11:34
Task