Skip to main content

AccessTr.neT

İşlemci +Harddisk No ve Lisanslama Örneği??

İşlemci +Harddisk No ve Lisanslama Örneği??

S.aleykum;

Değerli Ozan Hocam;vermiş olduğunuz size ait olan lisanslama örneğini gerek buradan indirdiğim gerekse elimde olan bazı uygulamalara denedim fakat başarılı olamadım..Nerede nasıl bir hata yapıyorum bir türlü beceremedim..

Dış Veri Al ile Tüm öğeleri alıyorum tek tek içine girip kodlardan düzeltmem gereken yerleri düzeltiyorum ama bir türlü yapamadım..

Nasıl olacağı konusunda bu konuda acemi olanlar için madde madde yazarsanız çok mutlu oluruz..

Yine bu forumdan bulup indirdiğim bir başka lisanslama örneğini bir iki uygulama üzerinde denedim ve şuan başarılı oldum..Lakin bu uygulamanın şifreleme tekniği bana basit gibi geldi-bir iki deneme yanılma ile bulunurmuş gibi geliyor..
Bu örnekte şifreleme tekniği üzerinde nasıl bir oynama yapabiliriz bana bu konuda yol gösterebilir misiniz??

NOT:Mevcut olanda 300.000 den ekrana çıkan rakam çıkartılıyor sonuç key şifresi oluyor..ben bu 300.000 üzerinde oynama yapıyorum bunda sıkıntı yok ama ne olursa olsun ortada sadece bir çıkarma işlemi var..akıllı birisi bunu rahatlıkla çözer diye düşünüyorum..
.rar ÖRNEK LİSAN.rar (Dosya Boyutu: 68,57 KB | İndirme Sayısı: 35)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: İşlemci +Harddisk No ve Lisanslama Örneği?? - Yazar: mehami - 27/04/2015, 20:32